Prodware נבחרה ע"י יצרנית עדשות המגע Paragon לביצוע פרויקט ERP בהיקף של מאות אלפי דולרים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> חדשות שוק ההון

Prodware נבחרה ע"י יצרנית עדשות המגע Paragon לביצוע פרויקט ERP בהיקף של מאות אלפי דולרים


prodware
חברת Prodware נבחרה ע"י Paragon Vision Sciences, חברה אמריקאית המייצרת עדשות מגע, בעלת נוכחות בישראל, לביצוע פרויקט מיחשוב בהיקף של מאות אלפי דולרים

Paragon מייצרת עדשות טיפוליות בשיטת האורתוקרטולוגיה (אורתו-קיי) לתיקון הראיה על ידי שינוי צורת הקרנית, עדשות מגע מיוחדות וחומרים לעדשות מגע קשות המאפשרות מעבר חמצן. Paragon הינה חברה-בת של יצרנית עדשות המגע CooperVision, אשר בבעלותה גם חברה ישראלית – סופלקס ישראלנס עדשות מגע.


במסגרת הפרויקט מיישמת Paragon את מערכת Dynamics 365 Finance and Operations מתוצרת מיקרוסופט. המערכת מאפשרת לארגונים לאחד את התהליכים הפיננסיים ותהליכי התפעול, דבר המסייע למנהלים לקבל החלטות מהירות ומושכלות. המערכת מספקת מענה לצרכים של חברות וארגונים בתחומים מגוונים כגון דרישות רגולטוריות, צורך בתהליכים תפעוליים ועסקיים משופרים, אופטימיזציה, כלי דיווח ומעקב, ביצוע החלטות ועוד. המערכת מסייעת לעסקים להסתגל במהירות לדרישות השוק המשתנות ולקדם את הצמיחה העסקית, תוך שיפור הביצועים הפיננסיים. כמו כן מאפשרת Dynamics 365 Finance and Operations גמישות ויעילות ארגונית ומעודדת חדשנות תוך אפשרות ליצירת אפליקציות באמצעות המערכת.


"Paragon התרשמה מאד מפרויקט ERP מבוסס מיקרוסופט שביצעה Prodware לפני מספר שנים בחברת סופלקס, והחליטה לבחור במערכת Dynamics 365 וב-Prodware לביצוע הפרויקט" אמר איתי צוק, מנמ"ר סופלקס. "מאחר ומוצרי Paragon מאושרים ע"י מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) חשוב לה ביותר שכל התהליכים בחברה יתבצעו ברמת האיכות הגבוהה ביותר, מה גם שהיא חלק מקבוצת Cooper Companies ומחויבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום מערכות המידע. השילוב של Dynamics 365 והמומחיות של Prodware מאפשר לה להשיג מטרה זו".


"בחירתה של Paragon הוא אות כבוד ל-Prodware ומהווה עדות ליכולות הגבוהות של החברה. Prodware הינה החברה היחידה בישראל שמיישמת ומטמיעה את כל המודולים של Dynamics365 מקצה לקצה" אמר בועז ניסימוב, סמנכ"ל לקוחות ב- -Prodwareישראל. "הפרויקט הינו ציון דרך אסטרטגי עבור Prodware-ישראל והוכחה ליכולתנו לבצע פרויקטים גלובליים מחוץ לישראל. אנו עוזרים לארגונים לבצע טרנספורמציה דיגיטלית ולהמציא את עצמם מחדש בעידן הדיגיטלי, בעזרת תשתיות מיקרוסופט ובעזרת פתרונות חדשניים שלנו ושל שותפינו העסקיים".


אורי רייביץ מנהל חטיבת Dynamics 365 Finance and Operations ב-Prodware-ישראל מסר כי מדובר בפרוייקט משמעותי בו יישמה Prodware את מערכת Dynamics 365 Finance and Operations בענן. "אנו נשתמש בידע הרב שנצבר בפרויקט בחו"ל לתועלת לקוחותינו בארץ" אמר רייביץ.

אודות Paragon Vision Sciences
Paragon Vision Sciences שהנהלתה שוכנת בגילברט, אריזונה, מתמחה בעדשות מגע לאורתוקרטולוגיה (אורתו-קיי), עדשות מגע מיוחדות וחומרים לעדשות מגע קשות המאפשרות מעבר חמצן. עדשות ה-CRT (ראשי תיבות של Corneal Reshaping Therapy) מתוצרת Paragon משמשות לטיפול בקוצר ראייה ומסייעות לתקן קוצר ראייה ללא שימוש בעדשות מגע או משקפיים בשעות היום. עדשות CRT הינן בשימוש בלילה, ומתקנות את העקמומיות של הקרנית תוך כדי שינה, כך שהמטופלים יכולים לראות בבירור במהלך היום. עדשות CRT נמכרות כיום ביותר מ -50 מדינות, ונמכרות בארה"ב מאז 2002. מידע נוסף ניתן לראות באתר www.paragonvision.com.


אודות Prodware-ישראל
Prodware-ישראל היא זרוע הפעילות הישראלית של קבוצת Prodware העולמית, שהוקמה ב-1989 ע"י איש העסקים היהודי-צרפתי פיליפ בואזיז ומפתחת, מיישמת ומאחסנת פתרונות IT לעסקים כשותפת זהב של מיקרוסופט ושחקנית מרכזית בענף ה-IT העולמי. Prodware הינה מומחית לפתרונות ה-CRM וה-ERP של מיקרוסופט. Prodware-ישראל, שהוקמה ב-2008, היא שותף Microsoft Dynamics הגדול ביותר בשוק הישראלי, ומעסיקה מעל ל-150 מומחי IT בתחומי ה-ERP, ה-CRM, פיתוח אפליקציות מובייל, .Net, הדרכה, תשתיות ואבטחת מידע. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר Prodware-ישראל www.prodware.co.ilטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il