דיסקונט: דיסקונט ברוקראז' משיקים סיקור על IFF שהתחילה היום להיסחר בת"א - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

דיסקונט: דיסקונט ברוקראז' משיקים סיקור על IFF שהתחילה היום להיסחר בת"א


דיסקונט
מאת מיכל אלשיך, רו"ח ומנהלת יחידת מחקר ברוקראז' בדיסקונט
דיסקונט ברוקראז' משיקים היום סיקור על מניית IFF בהמלצת תשואת שוק במחיר יעד של כ-130 דולר, המגלם דאונסייד של כ-7% ביחס לשוק, עם צפי לדיבידנד של כ-2% בשנה.

לטענת מיכל אלשיך, מנהלת המחקר של דיסקונט ברוקראז', המיזוג טומן בחובו פוטנציאל. עם זאת, בשילוב בין תמחור מלא ובהתחשב בסיכונים הגלומים, אין כעת אפסייד מהותי במניה. מחלקת המחקר ממליצה למשקיעים להמתין לקבל הוכחות טובות יותר בנוגע להתנהלות המיזוג ו/או להמתין למחיר אטרקטיבי יותר. מחיר היעד מגלם הנחות מעט שמרניות ביחס לתחזיות החברה. במידה והיו מגלמים את צפי החברה לסינרגיות מלאות, מחיר היעד היה מגיע לכ-135 דולר, שגם הוא אינו מגלם אפסייד מהותי.

בדיסקונט מרחיבים גם לגבי הכללת המניה במדדים. לטענתם הבורסה עדיין לא עדכנה האם IFF תכלל במדדים על רקע שאלת הזיקה הישראלית של החברה. במידה וכן, וללא הגבלה מלאכותית מצד הבורסה, תכנס החברה למדדים בתחילת דצמבר ותהיה במשקולות המקסימליים, 7% בת"א35 ו-5% בת"א 125. במקרה כזה, בהערכה ראשונית, החברה עשויה להנות מביקושים מצד קרנות הסל והקרנות המחקות של קרוב למיליארד ₪. שאלה אחרת שעולה היא כמה זמן תסחר החברה בת"א, היות ואין לה התחייבות רשמית להיסחר כאן לאורך זמן, פרט להבעת כוונות.

טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il