מידרוג מעלה לשלמה רכב את הדירוג מ- A2 ל- A1 אופק הדירוג משתנה מחיובי ליציב - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

מידרוג מעלה לשלמה רכב את הדירוג מ- A2 ל- A1 אופק הדירוג משתנה מחיובי ליציב


מידרוג לוגו
תמורת גיוס הנע"מ מיועדת לפעילות השוטפת של החברה
מידרוג מעלה מ- A2.il ל- A1.il את דירוג המנפיק לש. שלמה רכב בע"מ ("שלמה רכב", או "החברה") וכן את דירוג אגרות חוב (סדרות יד' ו-טו') שהנפיקה ש.שלמה החזקות בע"מ ("שלמה החזקות") אשר תמורתן הועמדה כהלוואה לשלמה רכב לצורך פעילותה השוטפת ובערבות מלאה של שלמה רכב. אופק הדירוג משתנה מחיובי ליציב.

כמו כן, מידרוג מותירה על כנו דירוג P-1.il לנייר ערך מסחרי (סדרה 2 וסדרה 3) (נע"מ) שהנפיקה שלמה רכב למשקיעים מוסדיים בסך של עד 100 מיליון ₪ ערך נקוב וקובעת דירוג זהה לניירות ערך מסחריים שבכוונת החברה להנפיק, בסך של עד 50 מיליון ₪ ערך נקוב. דירוג ניירות הערך המסחריים ניתן בהתבסס בין השאר על הצהרת שלמה רכב כי בכל נקודת זמן לאורך חיי הנע"מ תשמור החברה על היקף צי רכבים שאינם משמשים כבטוחה להבטחת אשראי לגורם כלשהו (להלן "הצי הפנוי") (לאחר שיקלול שיעור הישענות של 70% ממחיר מחירון) לטובת גיוס אשראי בגובה יתרת הקרן של הנע"מ. היקף הצי הפנוי מהווה כרית ביטחון לגיבוי הנע"מ נוכח אופציית Put בהסכם שמאפשרת לקרוא לכסף לאורך תקופת הנייר ובהתראה קצרה יחסית (14 ימי עסקים מיום הקריאה)


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il