אופנהיימר: צ'קפוינט – משמרים המלצת Outperform עם מחיר יעד של 128$ - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

אופנהיימר: צ'קפוינט – משמרים המלצת Outperform עם מחיר יעד של 128$


אופנהיימר
אנו מעריכים כי תחזית צמיחה בהכנסות 2018 בסביבת 6% אמורה להתקבל באופן חיובי בקרב המשקיעים, ולהוביל לשיפור בסנטימנט המשקיעים

בעקבות בדיקת ערוצי הפצה של חברת צ'קפוינט (CHKP) , אנו מעריכים כי תוצאות החברה לרבעון הרביעי 2017 יעמדו בתחזית הקונצנזוס, עם צמיחה שנתית של כ-6% בהכנסות, ויציגו שיפור מעבר לצפי בפעילות בארה"ב (שוק האחראי על כ-45% מכך הכנסות החברה). זאת, בניגוד לציפיות זהירות בקרב המשקיעים לאחר הורדת התחזית לצמיחה במכירות מוצרים בפרסום הדו"חות הקודמים.


להערכתנו, פלטפורמת Infinity החדשה צוברת תאוצה בקרב לקוחות צ'קפוינט, תוך מעבר לפתרונות הענן. אנו סבורים כי תחזית הנהלת צ'קפוינט לשנת 2018 שתינתן בפרסום הדו"חות הקרובים תגלם צמיחה חד-ספרתית בהכנסות לצד גידול בהשקעות למען הצמיחה העתידית. מגמת גידול בהשקעות הארגונים בתחומי הסייבר, הבולטת במיוחד באירופה לאור רגולציית GDPR שתיכנס לתוקפה השנה, צפויה להטיב עם הצמיחה בצ'קפוינט, בעלת פעילות ניכרת בשוק האירופאי. אנו משמרים את המלצתOutperform עם מחיר יעד של 128$, מכפיל 17 לתחזית רווח 2019 בתוספת מזומנים.

לאחרונה ערכנו בדיקות ערוצי הפצה של צ'קפוינט בקרב 22 מפיצים בארה"ב ובאירופה, שני אזורים האחראיים על 45% ועל 37% מהכנסות החברה בהתאמה. בהתבסס על בדיקות אלה, אנו מעריכים כי הסוגיות שהעיקו על תוצאות החברה לאחרונה נפתרו, וצופים סיום חזק לשנת 2017, והמשך צמיחה גם בשנה הקרובה. בנוסף, נתוני סקרי מנכ"לים של החברות האמריקאיות מעידים על צפי להמשך השקעות חזקות בתחומי הסייבר, כאשר בשוק האירופאי צפויה החברה להנות מרגולציית GDPR המחייבת את הארגונים ליישם פתרונות לשמירה על מידע רגיש, רגולציה שתיכנס לתוקף במאי 2018.

אנו מעריכים כי תחזית צמיחה בהכנסות 2018 בסביבת 6% אמורה להתקבל באופן חיובי בקרב המשקיעים, ולהוביל לשיפור בסנטימנט המשקיעים. במקביל, אנו צופים כי הנהלת החברה עשויה להגדיל את השקעותיה בפיתוח מוצרים חדשים, עם השפעה של 100-200 נ"ב על שיעור הרווח התפעולי, מהלך שנועד להוביל להאצה בקצב הצמיחה, בדומה למהלך שבוצע לפני שלוש שנים והוביל לביצועי יתר של מניית CHKP .

בשלב זה, אין אנו מעדכנים את תחזיותינו, כאשר צופים הכנסות של 508 מיליון דולר עם רווח נקי של 1.51$ למניה ברבעון הרביעי 2017, בדומה לקונצנזוס. בשנת 2018 אנו צופים הכנסות של 1.97 מיליארד דולר, צמיחה של כ-6% (נמוך במעט מהקונצנזוס), עם Billings של 672 מיליון דולר (צמיחה של 1.2%, נמוך מהקונצנזוס) ורווח נקי של 5.72$ למניה, בהתאם לקונצנזוס. אנו צופים המשך לתוכנית רכישת מניות עצמית, עם תרומה חיובית לרווח למניה, הצפוי להציג להערכתנו צמיחה של כ-9% בשנת 2018. אנו משמרים את המלצתנו על Outperform עם מחיר יעד של 128$, המבוסס על מכפיל רווח של 20 (מכפיל 17 בתוספת מזומנים) ומכפיל FCF של 16 לתחזיות 2019.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il