אורבוטק קיבלה הזמנה בהיקף של מיליוני דולרים מCareer Technology יצרנית מובילה של רכיבים אלקטרונים גמישים ופתרונות אלקטרוניים מתקדמים לסמארטפונים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

אורבוטק קיבלה הזמנה בהיקף של מיליוני דולרים מCareer Technology יצרנית מובילה של רכיבים אלקטרונים גמישים ופתרונות אלקטרוניים מתקדמים לסמארטפונים


אורבוטק
הפתרונות, שיותקנו במפעלי הלקוח בטייפה שבטייוואן ובקונשאן שבסין, ישמשו לייצור מעגלים מודפסים גמישים עבור טלפונים חכמים מהדור הבא
אורבוטק, מהחברות המובילות בפיתוח טכנולוגיות וציוד חדשני, המשמשים בתהליכי הייצור של המוצרים האלקטרוניים המתקדמים בעולם, הודיעה היום כי קיבלה הזמנה בהיקף של כמיליוני דולרים מ-Career Technology, יצרנית גלובלית מובילה של רכיבי PCBגמישים ופתרונות אלקטרוניים לסמארטפונים מתקדמים לאספקת 11 מכונות Direct Imaging מהדגמים Nuvogo™ ו- 8 ™ Orbotech Diamond.

הפתרונות, שיותקנו במפעלי הלקוח בטייפה שבטייוואן ובקונשאן שבסין, ישמשו לייצור מעגלים מודפסים גמישים עבור טלפונים חכמים מהדור הבא. רכיבים גמישים משמשים, בין השאר, קישוריות מורכבת במכשירי הסמארטפון , מכשירים קטנים יותר, קלים ופונקציונליים יותר.

לדברי ריק וו, נשיא Career Technology, "בחרנו במערכות ה-Direct Imaging של אורבוטק בזכות הטכנולוגיה המתקדמת , מערך התמיכה והמחויבות של אורבוטק להמשך המובילות במתן פתרונות לתהליכי ייצור PCB חדשניים. נשמח לשתף פעולה שוב בעתיד, כחלק מהרחבת והעמקת יכולותינו בייצור רכיבי PCB גמישים ברמת איכות גבוהה יותר , תוך השגת תשואה גבוהה יותר".

לדברי הדר הימלמן, נשיא אורבוטק PCB בפאסיפיק, "זכות היא לנו להיבחר פעם נוספת על ידי Career Technology, עימה אנו נהנים משותפות עסקית ארוכת טווח. הפתרונות של אורבוטק נהיים קריטיים להצלחת תהליכי ייצור מתקדמים הנדרשים כיום , וייגברו בעתיד, על מנת לייצר את כל אותם מוצרים אלקטרוניים מתקדמים שהשוק מצפה להם. המכשירים נהיים מורכבים יותר ויעילים יותר באופן שהפונקציונליות הנדרשת של הרכיבים גדלה מחד אך מיזעורם הכרחי מאידך".

בחודש שעבר דיווחה החברה כי קיבלה הזמנות בהיקף כולל של 31 מיליון דולר מיצרנית יפנית מובילה של רכיבים ופתרונות אלקטרוניים לסמארטפונים מתקדמים למספר רב של מערכות ייצור מתקדמות של Direct Imaging ומערכות אוטומטיות לבדיקה אופטית.

אודות אורבוטק
חברת אורבוטק בע"מ, מפתחת טכנולוגיות חדשניות לשימוש בתהליכי הייצור של המוצרים המתקדמים בעולם בתעשיית האלקטרוניקה ובתעשיות נלוות. אורבוטק היא מהחברות המובילות את שוק הפתרונות המשפרים את תהליכי הייצור, בעיקר עבור יצרני מעגלים מודפסים, צגים שטוחים, מארזים מתקדמים, מערכות מיקרו-מכני-אלקטרו-מכניות (MEMS) ורכיבים אלקטרוניים נוספים. ולראיה, מרבית המכשירים האלקטרוניים המיוצרים בעולם, מיוצרים בסיוע הטכנולוגיות של אורבוטק.
לפרטים נוספים: WWW.ORBOTECH.COM


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il