דברי המפקחת על הבנקים בכנס הנהגת הסתדרות הגמלאים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

דברי המפקחת על הבנקים בכנס הנהגת הסתדרות הגמלאים


בנק ישראל
"אזרחים ותיקים- הבנקאות הופכת להיות הרבה יותר דיגיטלית. יש לעשות מאמצים להסתגל לשינוי. הפיקוח על הבנקים יסייע לכם בהסתגלות"
מפקחת על הבנקים, ד"ר חדוה בר, נשאה היום דברים בסמינר של הסתדרות הגמלאים בישראל , אשר הוקדש בין היתר להטמעת הבנקאות הדיגיטלית.

להלן עיקרי דברי המפקחת:

עולם הבנקאות בארץ משתנה הן מצד הצרכן החדש שרוצה לצרוך הכל בנוחות ומרחוק, והן מצד המהפכה הטכנולוגית.
הבנקאות הישירה מאפשרת לשפר את השירות הניתן ללקוחות, לחסוך זמן רב, להוזיל עלויות ולשלוט במצב הפיננסי ביתר קלות.
הפיקוח על הבנקים ומערכת הבנקאות פיתחו כלים רבים לסייע לאזרחים הוותיקים להסתגל לשינויים בעולם הבנקאות ואני מזמינה את האזרחים הוותיקים להשתמש בכלים אלו.
הפיקוח על הבנקים קשוב ופועל לסייע ללקוחות ותיקים להסתגל לשינוי, במגוון כלים חדשים, ופונה לאזרחים הוותיקים בבקשה לעשות מאמץ להסתגל לעולם החדש.
המפקחת ציינה בדבריה, כי הבנקאות הישירה מאפשרת לבצע פעולות מרחוק בלי להגיע לסניף, לחסוך זמן רב ולשלוט במצב הפיננסי ביתר קלות. המפקחת ציינה מספר דוגמאות לשירותים שהתווספו בשנתיים האחרונות ואשר מעידות על שיפור ונוחות השירות: הפקדת צ'קים בסלולר, פיתוח אפליקציות תשלומים, הצטרפות מקוונת לתכניות חיסכון ועוד.

במהלך ההרצאה הציגה המפקחת את מגוון הכלים שפותחו על ידי הפיקוח על הבנקים ועל ידי המערכת הבנקאית לסייע לאזרחים הוותיקים להסתגל לעולם החדש, והדרישות של הפיקוח על הבנקים אשר מהוות במקרים מסוימים תנאי סף לסגירת סניפים, כגון: הגעת סניפים ניידים לבתי אבות, הצבת דיילים לסיוע בסניפים, השקעה בחינוך דיגיטלי של הלקוחות, מתן עדיפות לקשישים במוקד טלפוני, הצטרפות אוטומטית למסלול עמלות מוזל לאזרחים ותיקים, הוספת שירותים במכשירים האוטומטיים, איתור חשבונות אבודים בקלות – "הר הכסף 2" ועוד.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il