מידרוג מעלה את הדירוג של אלקטרה נדל"ן מ- Baa2.il ל- Baa1.il ומשנה את אופק הדירוג מחיובי ליציב - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

מידרוג מעלה את הדירוג של אלקטרה נדל"ן מ- Baa2.il ל- Baa1.il ומשנה את אופק הדירוג מחיובי ליציב


מידרוג לוגו
העלאת דירוג החברה נתמכת בהתקדמות אסטרטגיית החברה המתייחסת למימוש נכסים אשר אינם בליבת פעילות נכסי ה-Multifamily בארה"ב

מידרוג מעלה את דירוג אגרות החוב שהנפיקה אלקטרה נדל"ן בע"מ (להלן: "החברה") מ- Baa2.il ל- Baa1.il ומשנה את אופק הדירוג מחיובי ליציב.


שיקולים עיקריים לדירוג
העלאת דירוג החברה נתמכת בהתקדמות אסטרטגיית החברה המתייחסת למימוש נכסים אשר אינם בליבת פעילות נכסי ה-Multifamily בארה"ב (כפי שיורחב בהמשך). מימושים אלו מאפשרים לחברה לייצר תזרימי מזומנים וכתוצאה מכך לפעול להקטנת החוב הפיננסי. כך למשל, ביוני 2017, חתמה החברה, באמצעות חברה כלולה, על הסכם למכירת זכויותיה בפרויקטים ובקרקעות בצ'נאי, הודו. כמו כן, בחודש זה השלימה החברה, באמצעות חברת בת, את מימושו של נכס מניב במונטריאול, קנדה.


כמו כן, העלאת הדירוג, נתמכת בהמשך התמקדות החברה במקבצי דיור (נכסי Multifamily) בארה"ב, אשר הינם נכסים בעלי שיעורי תפוסה גבוהים ומאפיינים ענפיים יציבים. בשנת 2016, עם עדכון אסטרטגיית החברה בנוגע למיקוד הפעילות בתחום מקבצי הדיור, החברה רכשה מידי אלקו בע"מ (להלן: "חברת האם") מקבצי דיור, אשר טרם לכן היו מוחזקים על ידה. נכון ל-30.6.17, החברה מחזיקה בכ-18 אלף יחידות דיור הפזורות ב-61 מקבצי דיור וכן בהחזקה בשיעור של 50% בחברת הניהול מנהלת את מקבצי הדיור וזכאית לדמי ניהול בגין פעילות זו. יש לציין, כי החברה הקימה קרן השקעות במקבצי דיור בארה"ב מתוך מטרה לגיוס סכום כולל של 200 מיליון דולר (חלק החברה הינו הגבוה מבין 15% מסך ההשקעה ל-22.5 מיליון דולר), כאשר נכון ל-30.6.17, גויס היקף הון של כ-150 מיליון דולר.


בנוסף, דירוג החברה נתמך בנגישות החברה למקורות מימון. לחברה מספר מסגרות אשראי בנקאיות, המאפשרות מקורות מימון נוספים במידת הצורך. כמו כן, פיזור השוכרים של החברה תומך ברמת הדירוג. עם מימוש הנכסים המניבים, הפיזור צפוי להשתפר עוד יותר. נכון ל-30.6.17, היקף המאזן וסך ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות מסתכמים בכ-1,165 ובכ-376 מיליוני ש"ח והולמים את רמת הדירוג.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il