ג'רי קוטישטנו מאפסילון לסקירת מסחר - טלניריTLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

ג'רי קוטישטנו מאפסילון לסקירת מסחר


אפסילון
המהלך של שוק האג"ח, בעקבות המדד השלילי העמוק בחודש שעבר, מיצה את עצמו. השקלים הארוכים עלו והצמודים ירדו
המהלך של שוק האג"ח, בעקבות המדד השלילי העמוק בחודש שעבר, מיצה את עצמו. השקלים הארוכים עלו והצמודים ירדו. הגיע הזמן לפעול נגד המגמה, לקצר במעט את מח"מ תיק האג"ח ולהגדיל את הרכיב הצמוד בתיקים. המהלך האחרון של החלשות השקל אינו מגולם עדיין במחירי הצמודים.

שע"ח של השקל יושפע בתקופה הקרובה מהתפתחות החקירות נגד נתניהו. חולשתו של ראש הממשלה רעה לשקל וגם לכמה סקטורים בשוק המניות המקומי - בראש ובראשונה לסקטור הגז. המשקיעים כבר מבינים, כי ירידתו של נתניהו (אם בכלל תהיה) עלולה להביא לפתיחת חוזי הגז הקיימים ולסימן שאלה גדול בנוגע ל"מתווה הגז" בהקשר למאגר לוויתן.

באשר לחברת טבע, באין מנכ"ל קבוע בחברה, הוציאו את כל האמת החוצה, וזו אמת כואבת. אין דרך אנליטית לעשות הערכת שווי לחברה במצב הזה, הנמצאת במצב של סחרור פיננסי וניהולי. צפו להמשך תנודות אגרסיביות לשני הכיוונים במניה, עם כל ידיעה חיובית או שלילית. האפשרות של השתלטות עוינת אינה נראית סבירה כרגע, אף שאין לפסול אותה בעתיד – לקרנות גידור בעולם יש הרבה כסף ואין היום הרבה השקעות בתימחורים סבירים, עם פוטנציאל לפעילות אקטיביסטית.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il