חברי ועדת הכספים לוי ורוזנטל דורשים לעצור את יוזמת כחלון לחוק הסדרים נוסף ללא תקציב - טלניריTLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

חברי ועדת הכספים לוי ורוזנטל דורשים לעצור את יוזמת כחלון לחוק הסדרים נוסף ללא תקציב


כנסת
חברי הכנסת דרשו חוות דעת מן היועצת המשפטית של ועדת הכספים של הכנסת וכן קראו ליו"ר הועדה ח"כ משה גפני למנוע את המהלך המסוכן
חברי הכנסת מיקי רוזנטל (המחנ"צ) ומיקי לוי (יש עתיד) דרשו היום (ב') מיו"ר ועדת הכספים למנוע משר האוצר הבאת חוק ההסדרים נוסף ודרשו חוות דעת משפטית למהלך. "צעד עקום ופחדני"

ח"כ מיקי רוזנטל מסר: "הממשלה הזו פשוט לא יודעת לקדם שום דבר על פי הנוהל התקין. בחוצפה שלא תאמן, בנסיון נוסף לרמיסת הכנסת וההליך הדמוקרטי מבקש שר האוצר להביא חוק הסדרים נוסף, בלי תקציב חדש. רוצים עוד חוק הסדרים? אין בעיה - בטלו את התקציב הדו שנתי. אין צורך בהוכחות נוספות לכך שחקיקת בזק במסגרת חוק הסדרים היא מתכון לחקיקה כושלת ומלאת פגמים? רק לפני שבועות אחדים קיבל כחלון כרטיס צהוב מבג"צ על מהלך דומה. חברי ועדת הכספים אינם חותמת גומי לגחמות של שר האוצר. הוכחנו זאת בעבר, נוכיח זאת שוב – לא נכנע לבריונות, לא ניתן לעשרות מיליארדים לעבור בלי דיון מקיף ומעמיק.

ח"כ מיקי לוי מסר: "היוזמה הזו היא שערורייה שפוגעת במעמדה של הכנסת ובתפקידה ואסור לנו כחברי כנסת להסכים לה בשום פנים ואופן. לא ייתכן שבמקום לצמצם את הכלי הדורסני הזה, שר האוצר עוד יביא אותו לראשונה בהיסטוריה ללא תקציב. זוהי פריצה של סכר מסוכן שמערער את כל הליך החקיקה בכנסת. הגיע הזמן להזכיר לשר האוצר שכל תכליתו של חוק ההסדרים הינה לאפשר נקודתית את קיום סעיפי התקציב ותו לא.
האיוולת הזו היא תוצאה נוספת של ההחלטה הפחדנית והמסוכנת להעביר תקציב דו שנתי שמונע מהממשלה לנווט את המשק במים הכלכליים הסוערים והמשתנים.
הזהרנו בלי סוף מההשלכות האיומות של התקציב הדו שנתי ועכשיו כולנו רואים את המחיר".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il