הוועדה המקומית ת'א אישרה להתקדם בפרויקט פינוי-בינוי ענק - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

הוועדה המקומית ת'א אישרה להתקדם בפרויקט פינוי-בינוי ענק


פינוי בינוי נוה שרת
החלטת הוועדה המקומית לגבי פרויקט פינוי-בינוי בשכונת נווה שרת בת"א: יש אישור להתקדם בפרויקט
 השבוע (יום שני אחה"צ, 23 בינואר) החליטה הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה של ת"א ברוב של 13 חברי מליאה וללא מתנגדים, לדחות את הערר שהוגש על החלטת הוועדה הקודמת ובכך הוחלט סופית כי עיריית ת"א מצטרפת לתכנית שיוזמת חברת פי. בי. החברה לפינוי בינוי בע"מ במתחם אח"י דקר (שכונת "נוה שרת", צפון-מזרח ת"א). במסגרת הדיון, סוכם שמטעם מהנדס העיר יוגש "תסקיר חברתי" שיוכן במקביל להתקדמות הפרויקט ויוצג לפני הפקדת התכנית. עוד נודע כי לצורך הוצאת התוכנית לפועל נמצאת חב' פי.בי. במגעים לשיתוף פעולה עם שלוש חברות נדל"ן מהגדולות והמובילות בארץ.

אורן שמני, מנכ"ל חברת פי.בי., החברה היזמית: "החלטת הוועדה מקדמת בצורה משמעותית את ההוצאה לפועל של הפרויקט, מחזקת את העובדה שעיריית תל אביב מאמינה בתוכנית ומכירה ברצונם של רוב תושבי המתחם בביצוע הפרויקט לפינוי בינוי במתחם אח"י דקר".

פרויקט פינוי-בינוי מתחם אח"י דקר בשכונת נווה שרת בתל-אביב ממוקם בין הרחובות דבורה הנביאה, נהריים, אח"י דקר ובית אל. שטח הפרויקט משתרע על כ-50 דונם. לפי התכנון, 451 דירות ב-22 בניינים ישנים ייהרסו, ובמקומן ייבנו 1,159 דירות חדשות ב-7 מגדלים בני 26 קומות ו-6 בניינים בני 10 קומות. בתמורה לדירתם הישנה, הדיירים הוותיקים יקבלו דירות חדשות בשטחי 73-120 מ"ר, מרפסת שמש בשטח 12 מ"ר, חנייה מקורה (וחלקם זכאים גם למחסנים).

חברת פי.בי. החברה לפינוי בינוי בע"מ, הינה החברה שיוזמת את הפרויקט והיא כוללת את היזם והמנכ"ל אורן שמני, האלוף במיל' גדי שמני, האדריכל דני קייזר (מהנדס עיריית תל-אביב לשעבר) והאדריכל סמי טיטו.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il