רשות המסים ומשרד האוצר השוויצרי חתמו על הצהרה משותפת - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

רשות המסים ומשרד האוצר השוויצרי חתמו על הצהרה משותפת


ליישום ההסכם להעברת מידע פיננסי ובנקאי בין הצדדים
מנהל רשות המסים, משה אשר חתם אתמול יחד עם מזכיר המדינה השוויצרי לנושאים פיננסיים בינלאומיים, יורג גאסר, על הצהרת כוונות בנושא חילופי מידע אוטומטיים (CRS) בנוגע לחשבונות פיננסיים במטרה להגביר את שיתוף הפעולה בנושא חילופי מידע, סיוע באכיפה שוויונית של המס בישראל, תשלום מס אמת וצמצום ההון השחור. מהלך זה הוא תולדה של משא ומתן של היחידה למיסוי בינלאומי של רשות המסים בחודשים האחרונים עם משרד האוצר השוויצרי.

ה –CRS) Common Reporting Standard ) הינו הסכם הקובע חילופי מידע אוטומטיים בנוגע לחשבונות פיננסיים של תושבים זרים שיזם ארגון ה – OECD . במאי האחרון חתם מנהל רשות המסים, משה אשר, על הסכם רשויות מוסמכות ליישום האמנה המולטילטרלית לחילופי מידע אוטומטי הנוגע למידע פיננסי. על פי ההבנות העברת המידע בין המדינות לגבי יתרות לשנת 2018 תחל בספטמבר 2019.

משה אשר ציין כי "שיתוף הפעולה התהדק בין המדינות יגביר את המידע שיגיע לרשות המסים באשר למידע הפיננסי של תושבי ישראל בתאגידים פיננסים בשוויץ וכך תסייע באכיפה שוויונית של המס בישראל ותשלום מס אמת וצמצום ההון השחור."

צעד זה הינו מתווסף להרחבת היקף שיתוף הפעולה בין המדינות בנושא חילופי מידע. החל משנת 2017 יחלו המדינות להחליף מידע על פי דרישה גם על מידע בנקאי זאת לאור העובדה ששתי המדינות חתמו על האמנה המולטילטרלית בדבר סיוע מנהלי הדדי בענייני מס ואשררו אותה בהתאם לדינים הפנימיים שלהן.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il