נגישות להשכלה גבוהה לקהל הרחב דרך האינטרנט - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> חדשות שוק ההון

נגישות להשכלה גבוהה לקהל הרחב דרך האינטרנט


אתר פא"ר של האוניברסיטה הפתוחה עבר שדרוג משמעותי של המעטפת האלקטרונית, במסגרתו ניתן לסמן, למרקר, להוסיף הערות אישיות וקבוצתיות וליצור "עותק אישי" של הספר האלקטרוני
כחצי שנה מעלייתו לאוויר של מיזם פא"ר (פתיחת אוצרות רוח) של האוניברסיטה הפתוחה, הועלו 42 ספרים לשימוש חופשי וללא תשלום לרשת האינטרנט ועד היום ביקרו בו 21,117 מבקרים שונים מהארץ ומהעולם

כחצי שנה מאז עלייתו לאוויר של מיזם פא"ר (פתיחת אוצרות רוח) של האוניברסיטה הפתוחה, הועלו 42 ספרי לימוד ב- 20 קורסים לשימוש חופשי וללא תשלום לרשת האינטרנט. לקראת פתיחת שנת הלימודים הועלו לאתר מצגות, שיעורים, סיכומי שיעור, ושאלות אמריקאיות ב- 102 קורסים. כמו כן, האתר עבר שדרוג משמעותי של המעטפת האלקטרונית, במסגרתו ניתן לסמן, למרקר, להוסיף הערות אישיות וקבוצתיות וליצור "עותק אישי" של הספר האלקטרוני, כך שבפעם הבאה שהמשתמש יכנס לאתר, הוא יקבל את העותק שלו עם הדגשים שהוא עשה במהלך הקריאה.

בשבועות האחרונים הועלו לאתר 30 ספרים חדשים ב- 10 קורסים בתחומים שונים, ביניהם: כלכלה מוניטרית בינלאומית, תורת המחירים א', תורת המחירים ב', תורת המחירים ג', תורת הקבוצות, אוטומטים ושפות פורמליות, ליברליזם קשרים הקשרים וביקורת, זהויות יהודיות בעידן רב מודרני.

מניתוח המשתמשים והמבקרים באתר עולה כי עד כה ישנם 21,117 מבקרים שונים מהארץ ומהעולם. בישראל קיימים כ- 5,000 נרשמים, רובם מאזור המרכז (37 אחוז), 20 אחוז מאזור הצפון ו- 15 אחוז מאזור ירושלים ו- 15 אחוז מאזור השרון. כ- 29 אחוז מהנרשמים הם בגילאי 25-34, 17 אחוז בגילאי 35-44, 17 אחוז בגילאי 45-54 ו- 24 אחוז מהנרשמים בגילאי 55 ומעלה. סה"כ נכנסים לאתר ביום אחד כ- 300 מבקרים.

המיזם של האוניברסיטה הפתוחה משתלב במגמה כלל-עולמית של מוסדות אקדמיים המבקשים להעמיד נכסי ידע לרשות הציבור הרחב באמצעות רשת האינטרנט. ייחודו של המיזם הוא בכך שלראשונה מוסד אקדמי העלה ספרים שלמים לרשת האינטרנט ומאפשר לקהל הרחב להשתמש בהם ללא תשלום.

נשיאת האוניברסיטה הפתוחה, פרופ' חגית מסר-ירון אומרת כי מיזם פא"ר הוא עליית מדרגה בהגשמת חזונה של האוניברסיטה להרחיב את הנגישות להשכלה גבוהה. "אנו מקווים כי הפרויקט יהווה דגם לפעילויות נוספות ומגוונות בתחום זה", מוסיפה מסר-ירון.

הספרים המקוונים מוצעים לציבור בפורמט אלקטרוני מלא, עם מעטפת פדגוגית וטכנולוגית עשירה. לספרים מתווספים גם אמצעי למידה דיגיטליים, כמו גרסה קולית מלאה של הספר (בפורמט (MP3, הרצאות וידאו מוקלטות, תרגילים אינטראקטיביים, ועוד.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il