טאקט משיקה פתרון חדש לבדיקות אוטומטיות במערכות SAP - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> חדשות שוק ההון

טאקט משיקה פתרון חדש לבדיקות אוטומטיות במערכות SAP


ליאור כץ, מנהל תחום אוטומציה ובדיקות עומסים בטאקט
טאקט בדיקות תוכנה, חטיבת הבדיקות של מטריקס, פיתחה פתרון חדש לפרויקטי אוטומציה של בדיקות בסביבות מורכבות עבור מערכת SAP. הפתרון מאפשר להגיע לכיסוי אוטומטי גבוה של המערכת, כולל ביצוע טסטים אוטומטיים
טאקט בדיקות תוכנה, חטיבת הבדיקות של מטריקס, פיתחה פתרון חדש לפרויקטי אוטומציה של בדיקות בסביבות מורכבות עבור מערכת SAP. הפתרון מאפשר להגיע לכיסוי אוטומטי גבוה של המערכת, כולל ביצוע טסטים אוטומטיים גם במקומות בהם נדרשו עד כה בדיקות ידניות.

ליאור כץ, מנהל תחום אוטומציה, עומסים וכלים בטאקט בדיקות תוכנה, מסביר: "בעבודה על פרויקטי SAP נתקלנו במספר אובייקטים שלא זוהו בצורה טבעית. על מנת לפתור את הבעיה, ניצלנו את מנוע ההקלטה של מערכת ה SAP (הבנוי בתוך המערכת) בכדי להקליט את הפעולות הבעייתיות. את ההקלטות הפכנו לקוד VBS, עימו ניתן להשתמש ישירות מה – QTP וכך להגיע לרמת כיסוי אוטומטי גבוהה הרבה יותר. שיטה זו יכולה להיות יעילה מאוד בכל בפרויקטי SAP המבוצעים בסביבת לקוח מורכבת".

טאקט בדיקות, חטיבת הבדיקות של מטריקס, כוללת כיום חמישה שירותים מרכזיים: ייעוץ ותכנון אסטרטגי בתחום הבדיקות והבטחת איכות, פרוייקטי בדיקות עם אחריות כוללת (TurnKey), מיקור חוץ של בדיקות והבטחת איכות, בדיקות בתפיסת ה- Offshore וה- NearShore ושירותי בדיקות אוטומטיות. לטאקט בדיקות מרכזי בדיקות בישראל ובמזרח אירופה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il