TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילה


> חדשות שוק ההון

דוראל מרחיבה פעילותה להספקת חשמל: תספק חשמל שמופק מאנרגיות מתחדשות


דוראל
החברה קיבלה מרשות החשמל רישיון הספקת חשמל וצפויה בעתיד להתקשר ישירות עם צרכנים עסקיים, דוגמת קיבוצים, תעשייה ומסחר כמו גם עם צרכנים פרטיים ולספק להם חשמל ירוק
דוראל קיבלה היום (ג') רישיון להספקת חשמל מרשות החשמל. עם קבלת הרישיון, בכוונת החברה לקדם את פעילותה בתחום הספקת החשמל, כך שבעתיד תמכור בשוק הסיטונאי והפרטי חשמל נקי, המיוצר מאנרגיות מתחדשות במתקנים אשר בבעלותה.
האסדרה פורסמה כחלק מתהליך הדרגתי של מעבר לשוק חשמל תחרותי ויעיל בישראל, תוך הפחתת הנטל הרגולטורי ובדגש על שילוב משמעותי של אנרגיות מתחדשות. פתיחת מקטע אספקת החשמל לתחרות היא צעד משמעותי במשק החשמל הישראלי וצפוי שתשפיע על צרכני חשמל רבים שעד כה לא יכלו לבחור מי יספק עבורם חשמל.
כחברה יזמית מובילה בתחום האנרגיות המתחדשות, המחזיקה במתקני ייצור רבים והסכמים ארוכי טווח עם כ- 230 קיבוצים ברחבי הארץ, לדוראל יתרון מהותי בכך שתוכל גם לייצר וגם לספק חשמל ירוק ולא מזהם לצרכנים. בכפוף לקבלת החלטה וקביעת אסדרה בנושא, תוכל דוראל, לראשונה, להציע ישירות לצרכנים חבילות המבוססות על חשמל המיוצר מאנרגיות מתחדשות, דבר אשר יאפשר לצרכנים לקחת חלק פעיל במעבר מדלקים מזהמים לאנרגיות מתחדשות.
יקי נוימן, מנכ"ל דוראל: "ההתפתחות של דוראל מייצור להספקה הוא טבעי ויהווה מנוע צמיחה משמעותי עבור החברה. לא רחוק היום בו צרכני החשמל יוכלו להחליט ממי הם מעוניינים לרכוש את החשמל אותו הם צורכים וחשוב מכך, מאילו מקורות הם צורכים אותו. כך יוכלו הצרכנים לקחת חלק פעיל במעבר מדלקים מזהמים לאנרגיות מתחדשות. אנרגיה מתחדשת לא רק ירוקה יותר, על פי רוב היא גם זולה יותר ועל כן היא עדיפה לכדור הארץ, לציבור ולצרכן".
בשבוע שעבר הודיעה דוראל על הקמת תאגיד ייעודי בשיתוף אי וי מוטורס, שיפעל להקמה ותפעול של תחנות טעינה ירוקות לרכבים חשמליים ובו דוראל תהא אחראית על הקמה ואספקת החשמל הסולארי לתחנות הטעינה וניהולו. העמדות יוצבו ברחבי הארץ ויאפשרו לציבור להטעין רכבים חשמליים מחשמל שמקורו באנרגיה מתחדשת. עם קבלת הרישיון להספקת החשמל מרשות החשמל, דוראל תוכל לספק, לכשיתאפשר, גם חשמל נקי לצרכנים עסקיים וביתיים.
אודות דוראל:
דוראל היא חברה יזמית גלובלית מובילה בתחום האנרגיה המתחדשת, הפועלת משנת 2007 ונסחרת בבורסה לני"ע בת"א. צבר הפרויקטים של החברה כיום עומד על כ-9,963 מגה-וואט (DC), מתוכו כ-6,100 מגה-וואט (DC) בארה"ב והשאר בישראל ובאירופה (איטליה, פולין, רומניה ודנמרק).
ההספק הכולל של פרויקטים בהפעלה מסחרית, מוכנות חיבור, הקמה, לקראת הקמה ו/או לאחר זכייה בהליכים תחרותיים או חתימת הסכם למכירת חשמל (PPA), הכוללים הבטחת תעריף ארוכת-טווח, אשר נמצאים בבעלות חברות קבוצת דוראל, יחד עם שותפים עומד על כ-1,993 מגה-וואט (DC).
דוראל מובילה את תחום הסולאר משולב אגירת אנרגיה בישראל, לאחר שזכתה בשני מכרזי רשות החשמל (כ-40% מכלל הזכיות במכרזי סולאר משולב אגירה) בהיקף זכייה מצטבר השקול לכ-672 מגה-וואט (DC) וקיבולת אגירה של כ-1,400 מגה-וואט שעה לפחות.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il