עסקה בהיקף של 1.5 מיליארד ₪: - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אורביט קבלה הזמנה ראשונה מלוקהיד מרטין בסך של כ-6 מיליון דולר בהמשך להסכם המסגרת שנחתם עמה באוגוסט 2020

מערכת טלנירי | 11/10, 10:09
הסכם מסגרת זה הינו בהיקף צפוי של כ-46 מיליון דולר לפיתוח וייצור הדור הבא של מערכות ניהול קשר ושמע תלת-מימד למטוסי F-16

ביולייט מדווחת על הסכם השקעה והסכם ייצור בחברה הבת דיאגנוסטיר

מערכת טלנירי | 18/10, 09:50
דיאגנוסטיר מגייסת כ- 4 מליון דולר לפי שווי של מעל 18 מליון דולר דיאגנוסטיר ואלכם מדיקל חתמו גם על הסכם ייצור מסחרי, על פיו אלכם מדיקל מתחייבת לייצור מסחרי כלל עולמי


> חדשות שוק ההון

עסקה בהיקף של 1.5 מיליארד ₪:


אפריקה מגורים
אפריקה התחדשות עירונית, מבית אפריקה ישראל מגורים, חתמה על עסקת ענק עם קדמת היובל לחידוש רחוב בר יוחאי בירושלים
גודל מתחם הפרויקט – 52 דונם
5 מבנים חדשים עם 30 קומות
כ- 1000 יחידות דיור – 280% יותר ממספר הדירות כיום
שטח מסחר 1600 מ"ר
פארק ציבורי רחב היקף לרווחת התושבים

בסוף השבוע שעבר, בתאריך 28.10.20, חברת אפריקה התחדשות עירונית, מבית אפריקה ישראל מגורים, חתמה עם קדמת היובל על עסקת ענק בפרויקט התחדשות עירונית בירושלים. העסקה, כאמור, הינה על פרויקט, הממוקם ברח' בר יוחאי, 5, 7, 11-15, בירושלים, היקף העסקה כ- 1.5 מיליארד ₪ ותחילת העבודות צפויה בשנתיים הקרובות. גודל מתחם הפרויקט הינו 52 דונם, בו נמצאים כיום מבנים בעלי 3 קומות על עמודים ו- 376 יחידות דיור, כשבסיום הפרויקט המתחם יכלול חמישה מבנים חדשים עם מעל ל- 30 קומות וכ- 1000 יחידות דיור חדשות. הפרויקט יציע תמהיל דירות החל מ- 2 ועד 6 חדרים בדירות פנטהאוז ומיני-פנטהאוז, במגוון יחידות דיור שיתאים לכל סוגי האוכלוסייה, ממשפרי דיור, לזוגות צעירים ועד למצמצמי דיור שרוצים לחזור לחיות במרכז העיר החדש של ירושלים.

בעלי הדירות הקיימים והרוכשים החדשים ייהנו מאיכות חיים יוקרתית הכוללת בניינים הבנויים בסטנדרט גבוה, מגוון שירותי לרווחת הדיירים כדוגמת מועדון דיירים, חדרי כושר ועוד. סביבת הפרויקט תכלול פארק ציבורי נרחב הנבנה בימים אלו בצמוד לבניינים, נגישות לקווי תחבורה ציבוריים הכוללים שתי תחנות לקווי הרכבת הקלה המצויים במרחק הליכה קצר, ושטח מסחרי בהיקף של כ- 1,600 מ"ר.

השותפים בפרויקט, חברת קדמת היובל בבעלות היזם אלי שלוסברג ומנהלי החברה אורי ברשישת ויוסי אטון, מובילים את ענף ההתחדשות העירונית בירושלים מזה מספר שנים וזוהי שותפות ראשונה של החברות.

מנכ"ל אפריקה התחדשות עירונית, אסף סימון: "מזה מספר שנים הגדרנו את העיר ירושלים כיעד אסטרטגי של החברה מתוך אמונה מלאה בפוטנציאל הטמון בעיר, הייחודיות שלה והביקוש הגבוה לדיור: מהעיר, מהארץ ומהעולם כולו. אני שמח לחתום היום על שותפות משמעותית שתבנה את פרויקט הדגל בעיר ירושלים להתחדשות עירונית. הפרויקט צפוי לשנות את חיי בעלי הדירות הקיימים ולהוות מוקד משיכה משמעותי לרוכשים חדשים. את הפוטנציאל בעיר צריך לממש – ובהובלת ראש העיר מר משה ליאון, מהנדס העיר מר יואל אבן וכל הצוות המקצועי, חזון ראש העיר לחידוש וחיזוק העיר מתחיל להתגשם. פרויקט זה מצטרף ומוביל רשימת פרויקטי ההתחדשות העירונית שלנו בירושלים, ביניהם פרויקט בוליביה בקרית יובל, פרויקט סן מרטין בקטמונים ופרויקטים של חברת האם אפריקה ישראל מגורים בהם פרויקט סביון VIEW ברחוב יפו, סביוני רמת שרת ומורדות ארנונה."

מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים, מיכה קליין: "פרויקט זה, העתיד להכיל למעלה מאלף יחידות דיור, מצטרף לאלפי יחידות הדיור שנבנו בארץ ולמאות יחידות הדיור שהחברה בונה ואכלסה בירושלים, עיר המאופיינת בביקושים חזקים לדיור ובעירייה בה אנו רואים שותפה לדרך, עם התנהלות ממוקדת, עניינית ויעילה המובלת ע"י ראש העיר מר משה לאון.

הפרויקט ברחוב בר יוחאי הנו פרויקט משמעותי המצטרף לצבר פרויקטים גדול המבסס את מעמדה של חברת אפריקה התחדשות עירונית כחברה המובילה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית בכלל ובמתחמים גדולים בפרט."

מחברת קדמת היובל נמסר: "חברת קדמת היובל החלה לקדם את הפרויקט מתחילת הדרך ותמשיך ללוות את הפרויקט עד לסיום בנייתו וקבלת המפתח וכניסה לדירה החדשה. חברת קדמת היובל שומרת על קשר רציף לאורך כל התהליך עם הדיירים, בהתאם להסכמות. חשוב להדגיש כי החברה מתייחסת לדיירים כשותפים מלאים להצלחת הפרויקט. אנו מברכים על ההסכם עם חברת אפריקה ישראל. שיתוף הפעולה עמם, מהווה נדבך חשוב נוסף בביסוסה של קדמת היובל כאחת החברות הגדולות והמובילות בהתחדשות העירונית בירושלים, בדגש על מתחמים גדולים לפינוי בינוי בעיר. החיבור בין קדמת היובל לחברת אפריקה ישראל התחדשות מעמיד לרשות דיירי הפרויקט צוות מקצועי ואיכותי, בעל ניסיון עצום בתחומים מגוונים של בנייה וזאת לצד איתנות פיננסית ויכולת ניהולית מוכחת."טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il