ישראכרט ממשיכה לשפר את רמת הנזילות ולגוון את מקורות המימון עם סיום ההפרדות מבנק הפועלים: - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> חדשות שוק ההון

ישראכרט ממשיכה לשפר את רמת הנזילות ולגוון את מקורות המימון עם סיום ההפרדות מבנק הפועלים:


ישראכרט
ישראכרט חתמה על הסכמים לקבלת אשראי בהיקף כולל של עד 1.55 מיליארד שקל מתאגידים בנקאיים שאינם בנק הפועלים ,במהלך החודשים האחרונים חתמה החברה על הסכמי אשראי, לרבות חידושן, בהיקף כולל של כ-2.6 מיליארד שקל

ערן וקנין, סמנכ"ל הכספים של ישראכרט: "אנו שמחים לדווח על חתימת הסכמים לקבלת מסגרות אשראי חדשות בהיקף משמעותי של עד כ-1.4 מיליארד שקל, לצד הלוואה בנקאית בסך של כ-150 מיליון שקל. אשראים אילו מתאפיינים בריבית אטרקטיבית, על אף הימצאותנו בסביבה עסקית מאתגרת, ויחד עם הסכמים קודמים לגבי קווי אשראי עליהם חתמנו לאחרונה, הם משפרים את הנזילות הפיננסית ומרחיבים את  מקורות המימון של החברה. זאת, תוך חיזוק היחסים שלנו עם המערכת הבנקאית, בהמשך להיפרדות מבנק הפועלים שהושלמה בחודש מרץ השנה".


 


חברת כרטיסי האשראי ישראכרט ממשיכה לשפר את רמת הנזילות ולגוון את מקורות המימון, בדרך של חתימה על הסכמי אשראי עם תאגידים בנקאיים שאינם בנק הפועלים. החברה דיווחה היום, כי חתמה עם תאגיד בנקאי, שאינו בנק הפועלים (בעל השליטה בחברה עד חודש מרץ האחרון), על הסכם לקבלת מסגרות אשראי בסכום של עד 1.1 מיליארד שקל בריבית משתנה (הצמודה לפריים) בטווח של 0.35%-1.2%. מסגרות האשראי ניתנות לניצול תוך שנה ומיועדות למימון הפעילות השוטפת של החברה. בנוסף, חתמה החברה עם התאגיד הבנקאי על הסכם לקבלת הלוואה בסך של כ-150 מיליון שקל למשך 3 שנים בריבית משתנה (הצמודה לפריים) בטווח של 0.6%-1.6%.


 


זאת ועוד, היום הודיעה החברה על חתימת הסכם עם תאגיד בנקאי נוסף שאינו בנק הפועלים, להגדלת מסגרת אשראי מובטחת בסך של כ-300 מיליון שקל בריבית משתנה (הצמודה לפריים) בטווח של 0.35%-1.2%. כך שההיקף הכולל של מסגרת האשראי המובטחת מאותו תאגיד בנקאי יסתכם לכ-1.6 מיליארד שקל.


 


בנוסף, בחודש מאי 2020 חתמה החברה עם תאגיד בנקאי נוסף על הסכם לחידוש מסגרת אשראי מובטחת בסך של כ-700 מיליון שקל למשך שנה נוספת וללא שינוי בתנאי המסגרת.


 


ישראכרט הינה קבוצת כרטיסי האשראי המובילה והגדולה בישראל ופועלת בתחומי ההנפקה, הסליקה והמימון. קבוצת ישראכרט מחזיקה בנתחי שוק גבוהים משמעותית ממתחרותיה לאורך זמן בתחומי ההנפקה והסליקה וצומחת בקצב מואץ בתום האשראי הצרכני. בתחום הנפקת כרטיסי אשראי -  לקבוצה כ-4 מיליון כרטיסי אשראי פעילים, ביניהם המותגים: ישראכרט, MasterCard, Visa ו-American Express (בלעדיות בישראל), המהווים יחדיו נתח משמעותי מהשוק. בתחום הסליקה הקבוצה מעניקה שירותי סליקה למרבית בתי העסק הסולקים בישראל, ובדרך זו זוכה הקבוצה למערכת יחסים חזקה וארוכת טווח עם רוב בתי העסק הסולקים בישראל. בתחום האשראי הצרכני הקבוצה מעניקה אשראי, שירותים ופתרונות פיננסים המתואמים לצרכי הלקוחות ומציגה בשנים האחרונות צמיחה דו ספרתית בתחום. יו"ר הקבוצה הוא מר איל דשא וכמנכ"ל הקבוצה מכהן ד"ר רון וקסלר.


 טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il