לביא ביו מודיעה על התקדמות בצבר המוצרים לשיפור יבול בחיטה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> חדשות שוק ההון

לביא ביו מודיעה על התקדמות בצבר המוצרים לשיפור יבול בחיטה


לביא ביו
המועמד המוביל למוצר ביו-סטימולנטים לחיטה אביבית, אשר הראה תוצאות עקביות, מתקדם ל- 'שלב פיתוח 2', בהלימה לתוכניות המסחור של לביא-ביו לשנת 2022

לביא ביו (לביא), חברה בת של אבוג'ן (NASDAQ, TASE:EVGN) המתמקדת בשיפור איכות מזון, חקלאות בת-קיימא ופרודוקטיביות, על ידי פיתוח מוצרי אג-ביולוגיקלס מבוססי מיקרוביום, מודיעה היום על התקדמות בצבר המוצרים בפיתוח לשיפור יבול בחיטה.


ההתקדמות מגיעה אחרי הצלחה של המועמד המוביל לביו-סטימולנטים לחיטה אשר הראה פעילות עקבית במגוון אזורי גידול וזני חיטה כולל שוק היעד. לביא ביו מקדמת את המועמד המוביל למוצר LAV211 במסגרת הפיתוח -ל'שלב פיתוח 2' ובמקביל ממשיכה לפתח את המועמדים הנוספים למוצר LAV212 ו-LAV213. תוכנית הביו-סטימולנטים לחיטה אביבית מתקדמת בהתאם לציפיות, והמסחור של המועמד המוביל צפוי בשנת 2022.


חיטה היא אחד מהיבולים החשובים ביותר בעולם ומהווה חלק משמעותי בתזונה העולמית. שוק קמח החיטה העולמי הוערך בכ-200 מיליארד דולר בשנת 2015 וצפוי להגיע לכ-270 מיליארד דולר בשנת 2022. בצפון אמריקה חיטה אביבית נזרעת בכ-25 מיליון אקר כאשר הגידול מתרכז בעיקר בצפון דקוטה ומערב קנדה. זהו שוק משמעותי עבור לביא, שמוצרי הביו סטימולנטים לחיטה שלה הם בעלי פוטנציאל להגדיל את הרווחים לחקלאים ב-20$-50$ לכל יחידת שטח של אקר (כארבעה דונם) על ידי עלייה ביבול.


הודעה זו מגיעה אחרי סדרת ניסויים במועמדים למוצר ביו סטימולנטים לחיטה, בהם LAV211 אשר הראה תוצאות חיוביות עקביות על זני חיטב מסחריים בשוק היעד, עם פורמולציית מוצר מתקדמת לחיי מדף ממושכים. שדות שטופלו עם LAV211 הראו שיפור מובהק ביבול בהשוואה לבקרה ולאומדני תעשייה מקובלים, עם שיעור הצלחה בכ- 75% מהשדות ושיפור מקסימלי של עד 25% בחלק מהשדות ושיפור יבול ממוצע של כ-6% (p value<0.05). בעקבות ניסויים אלה, שהתקיימו בצפון דקוטה, שוק מפתח עבור החברה, LAV211 מתקדמת ל-'שלב פיתוח 2'. במקביל ימשך מאמץ הפיתוח של LAV212,213 כבסיס לדור נוסף של מוצרים.


מבחינת הצעדים הבאים, דגש עיקרי יינתן להמשך הפיתוח של הפרוטוקולים של הייצור והאפליקציה, תוך כדי שמירה על תכונות המוצר הנוכחיות של LAV211 כגון רמת שיפור היבול, חיי מדף ויציבות. שיפור של הפרוטוקולים של האפליקציה יאפשר נוחות שימוש לחקלאים, לקוחות הקצה. שיפורים אלה ייבחנו בניסויי שדה נרחבים יותר במהלך עונת היבול הבאה בצפון אמריקה.

עידו דור, מנכ"ל לביא ביו, אמר "אני מרוצה מאוד מהתוצאות של ניסויי שדה נוספים אלה, המאפשרות לנו כעת להתקדם בתוכנית המוצר. המועמד המוביל שלנו כביו-סטימולנט לחיטה הראה באופן עקבי תוצאות חזקות, והציג יבולים משופרים, אינדיקציה לכך שאנחנו במסלול הנכון להגיע ליעד שלנו, מסחור בשנת 2022. אני מצפה לעדכן אתכם ככל שאנחנו מתקדמים בתוכנית".

אודות לביא ביו:
לביא ביו, חברה בת של אבוג'ן (NASDAQ:EVGN) מתמקדת בשיפור איכות המזון, הקיימות בחקלאות והפרודוקטיביות באמצעות מוצרי אג-ביולוגיקלס מבוססי מיקרוביום. הגישה של לביא עושה שימוש בטכנולוגיה חיזויית מחשובית, ביג-דאטה ואינפורמטיקה מתקדמת לתכנון של מוצרים מבוססי מיקרוביום. צנרת המוצרים בפיתוח כוללים ביו-סטימולנטיים וביו-פסטיצידים לגידולי שדה כגון תירס וחיטה וגידולים אחרים כגון גפן. למידע נוסף: https://www.lavie-bio.com/טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il