עמוס דבוש מונה לתפקיד מנכ"ל קרדן נדל"ן - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

עמוס דבוש מונה לתפקיד מנכ"ל קרדן נדל"ן


עמוס דבוש
דבוש כיהן ב- 13 השנים האחרונות כסמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי של חברת י.ח דמרי
דירקטוריון חברת הנדל"ן הציבורית קרדן נדל"ן דיווח היום כי אישר את מינויו של עמוס דבוש (43) לתפקיד מנכ"ל החברה. דבוש, שכיהן ב- 13 השנים האחרונות כסמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי של חברת י.ח דמרי, יחליף בתפקיד את מיכאל (מיקי) זיסמן, ששימש משך 6 השנים האחרונות כמנכ"ל החברה. דבוש צפוי להיכנס לתפקידו החדש ב- 1 לנובמבר 2019, בכפוף לאישור האסיפה הכללית.

לדבוש ניסיון של כ- 20 שנים שנה בענף הנדל"ן והוא בעל תואר שני בנדל"ן ותואר ראשון במנהל עסקים. כמו כן, דבוש הוא בוגר המסלול לשמאות מקרקעין של הטכניון.

חברת קרדן נדל"ן, בבעלות קבוצת קרדן ישראל, עוסקת בייזום ופיתוח פרויקטים למגורים ונכסים מניבים. כמו כן, עוסקת במתן שירותי קבלן מבצע בפרויקטים לבניית מבני מגורים, מבנים מסחריים, מבנים ציבוריים ותשתיות באמצעות חברת אל-הר הנדסה ובניין בע"מ. לחברה כ-2,000 יחידות דיור המצויות בהליכי קידום ובשלבי תכנון שונים. החברה נסחרת לפי שווי של כ-370 מיליון שקל בבורסה בת"א והונה העצמי המיוחס לבעלי המניות, נכון לסוף שני של שנת 2019, עומד על כ-507 מיליון שקל. לחברה אגרות חוב המדורגות A3 באופק דירוג יציב.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il