מידרוג מותירה על כנו דירוג מנפיק A1 לשלמה רכב ודירוג P-1 לגיוס של עד 150 מיליון שקלים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

מידרוג מותירה על כנו דירוג מנפיק A1 לשלמה רכב ודירוג P-1 לגיוס של עד 150 מיליון שקלים


מידרוג
אופק הדירוג יציב

מידרוג מותירה על כנו דירוג מנפיק A1.il לש.שלמה רכב בע"מ ("שלמה רכב" או "החברה") וכן דירוג A1.il לאגרות חוב (סדרות יד' ו-טו') שהנפיקה ש.שלמה החזקות בע"מ ("שלמה החזקות") אשר תמורתן הועמדה כהלוואה לשלמה רכב לצורך פעילותה השוטפת ובערבות מלאה של שלמה רכב.


אופק הדירוג יציב.


מידרוג מותירה על כנו דירוג P-1.il לניירות ערך מסחריים (סדרה 2 וסדרה 3) (נע"מ) שהנפיקה שלמה רכב למשקיעים מוסדיים בסך של 150 מיליון ₪ ערך נקוב[1].

[1] דירוג ניירות הערך המסחריים ניתן בהתבסס בין השאר על הצהרת שלמה רכב כי בכל נקודת זמן לאורך חיי הנע"מ תשמור החברה על היקף צי רכבים שאינם משמשים כבטוחה להבטחת אשראי לגורם כלשהו (להלן "הצי הפנוי") (לאחר שיקלול שיעור הישענות של 70% ממחיר מחירון) לטובת גיוס אשראי בגובה יתרת הקרן של הנע"מ.


היקף הצי הפנוי מהווה כרית ביטחון לגיבוי הנע"מ נוכח אופציה בהסכם שמאפשרת לקרוא לכסף לאורך תקופת הנייר ובהתראה קצרה יחסית (14 ימי עסקים מיום הקריאה).טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il