טוגדר קיבלה השקעה של 10 מיליון שקל מ'הכשרה חברה לביטוח' לפי שווי של 200 מיליון שקל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> חדשות שוק ההון

טוגדר קיבלה השקעה של 10 מיליון שקל מ'הכשרה חברה לביטוח' לפי שווי של 200 מיליון שקל


יוחנן דנינו
עם השלמת ההקצאה תחזיק הכשרה חברה לביטוח 4.76% ממניות החברה
חברת טוגדר (ת"א: טגדר), המתמחה בגידול וייצור קנאביס רפואי, מדווחת על השלמת הסכם השקעה משמעותי מצד גוף מוסדי. הכשרה חברה לביטוח תשקיע בהון המניות של טוגדר פארמה 10 מיליון שקל, לפי שווי של 200 מיליון שקל (במחיר של 414 אגורות למניה, כ-4.5% מעל מחיר המניה ביום המסחר הקודם).

השקעת הכשרה חברה לביטוח הינה השקעה לטווח ארוך, דבר המבטא את אמונה בחברה ובהנהלתה, ועם השלמת ההקצאה תחזיק הכשרה חברה לביטוח 4.76% ממניות החברה.

ניסים ברכה, מנכ"ל טוגדר פארמה: "אנו נמצאים בתנופת פיתוח בישראל תחילת גידול בשבועות הקרובים בחווה באשקלון וכן תחילת בניית מפעל לייצוא קנאביס בתקן EU-GMP, גרמניה תחילת שיווק של קנאיס רפואי לבתי במרקחת וכן מחקר ופיתוח אוגנדה תחילת קטיף ראשון ותחילת בניית מפעל לייצוא קנאביס בתקן EU-GMP. אנו רואים בהשקעה מצד חברת הכשרה הבעת אמון מצד גוף מוסדי בחברה, בהנהלה ובפוטנציאל הכלכלי של החברה. גיוס ההון יסייע לנו לממש ולהאיץ את התוכנית האסטרטגית להרחבת הנוכחות של החברה בישראל ובחו"ל."

טוגדר פועלת בתחום הקנאביס הרפואי באמצעות חברת-הבת גלובוס פארמה, שסיימה בימים אלה תשתית חקלאית וטכנולוגית מתקדמת לגידול בהיקף של 20,000 מ"ר ייצור ושיווק תוצרת קנאביס רפואי בישראל ומחוצה לה. החברה היא בעלת הסכמי שיווק והפצה עם חברות מובילות בתחום הקנאביס הרפואי בגרמניה וקנדה, בהיקף כולל של כ-80 טונות תוצרת בשנה. לטוגדר פארמה צוות מומחים בגידול קנאביס עם ידע וניסיון של מעל ל-20 שנה בגידול מעשי של קנאביס, והחברה נמצאת בתהליך מתקדם לקבלת אישור שיווק בגרמניה ובשוק האירופאי כולו, כולל הגשת בקשה לקבלת היתר אירופאי לייצוא מוצרי קנאביס רפואי ולקבלת רישיון להפצתם ברחבי אירופה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il