מניות מגל ייגרעו ממדדי הבורסה ב-15 בספטמבר - טלניריTLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

מניות מגל ייגרעו ממדדי הבורסה ב-15 בספטמבר


מגל מערכות
בדו"חות הכספיים האחרונים של מגל דיווחה החברה על מעבר לרווח תפעולי של 400 אלף דולר במהלך הרבעון, לעומת הפסד תפעולי של 1.7 מיליון דולר בתקופה המקבילה
מניות מגל מערכות ייגרעו ב-15 בספטמבר ממדד ת"א-25, מדד ת"א יתר-מאגר ומדד ת"א-טכנולוגיה. זאת בעקבות הודעה של החברה כי היא מתכוונת למחוק את מניותיה מהמסחר בתל אביב עם פרסום תוצאותיה לרבעון השני. לרשימות המדדים, הבורסה הודיעה כי לא תיווסף מניה אחרת במקום מגל.

בדו"חות הכספיים האחרונים של מגל דיווחה החברה על מעבר לרווח תפעולי של 400 אלף דולר במהלך הרבעון, לעומת הפסד תפעולי של 1.7 מיליון דולר בתקופה המקבילה. בחישוב חצי שנתי מדובר על הפסד תפעולי של 830 אלף דולר.

מגל, שמנוהלת על ידי איתן לבנה, מספקת פתרונות ומוצרים לאבטחה, בטיחות וניהול אתרים. החברה, שפועלת בפרויקטים במזרח אסיה, אפריקה, אמריקה ואירופה, פיתחה סל מוצרים להגנת אתרים בשלושה תחומים: מערכות הגנה היקפית - הכולל מגוון רחב של גדרות ומחסומים חכמים, גלאים אלקטרוניים לגדרות, שערים וירטואליים ומערכות איתור חבויות בקרקע, טלוויזיה במעגל - המאפשר ניהול וניתוח וידאו חכם ויכולת איתור תנועה ותחום מערכת מידע לניהול אבטחה פיסית.

"הפעילות בתל אביב במניה היא אפסית וזניחה, וכך גם מחזור המסחר ומספר המניות", הסביר לבנה. "אנחנו רוצים לנהיות ממוקדים בבורסה שבה מוחזקות מרבית מניות החברה. הפעילות העיקרית נמצאת בבניו יורק, כך שבראיית המשקיעים אין פגיעה כתוצאה מהמחיקה מהמסחר. הדירקטוריון החליט למקד את הפעילות והטיפול במניות במקום אחד - מה שצפוי להגדיל את היעילות ולהקטין עלויות", אמר.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il