נקסטקום אנרג'י תקים מערכות סולאריות ב-20 מיליון שקל עבור ערבה פאוור - טלנירי



















TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> חדשות שוק ההון

נקסטקום אנרג'י תקים מערכות סולאריות ב-20 מיליון שקל עבור ערבה פאוור


נקסטקום
נקסטקום אנרג'י נבחרה ע"י חברת ערבה פאוור להקמת מערכות סולאריות בינוניות בהיקף של כ-20 מליון שקל. ערבה פאוור מקימה בימים אלה את המערכת הסולארית הבינונית הראשונה בישראל בקיבוץ קטורה שבערבה
נקסטקום אנרג'י נבחרה ע"י חברת ערבה פאוור להקמת מערכות סולאריות בינוניות בהיקף של כ-20 מליון שקל. ערבה פאוור מקימה בימים אלה את המערכת הסולארית הבינונית הראשונה בישראל בקיבוץ קטורה שבערבה.

במסגרת הקמת המערכות תבצע נקסטקום אנרג'י את תכנון המערכות, אספקת הציוד והקמה בפועל. בנוסף תהייה אחראית נקסטקום אנרג'י על מתן שירותי O&M (תפעול ותחזוקה) בשנות הפעילות הראשונות של המערכות.

נקסטקום וערבה פאוור נמצאות בימים אלה בתהליך של אישור הפרויקטים מול הרשויות השונות והציפייה הא להתחיל בהקמת המערכות במהלך השנה הנוכחית. ג'ון כהן, מנכ"ל ערבה פאוור: "אנחנו מברכים על שיתוף הפעולה עם חברת נקסטום. פיתוח המערכות הסולאריות הבינוניות הכרחי בדרך להפיכתה של ישראל לחלק מרשימת המדינות המערביות הנהנות מהפקה משמעותית של חשמל מאנרגית שמש. אני מקווה שתהליך קבלת האישורים מול הרשויות השונות יהיה אפקטיבי, כך שמדינת ישראל תוכל לעמוד ביעד הצנוע שהציבה לעצמה והוא 10% אנרגיה מתחדשת עד 2020".

שלומי אשכנזי, מנכ"ל נקסטקום: "אנו שמחים כי נבחרנו על ידי ערבה פאוור להקמת מערכות סולאריות בינוניות אותן הם מתכננים להקים במהלך 2011. במהלך 2010, ביססה נקסטקום אנרג'י את מעמדה כ-EPC המוביל בישראל למערכות סולאריות קטנות ובינוניות וכיום אנו מעורבים בהקמת עשרות מערכות סולאריות ברחבי ישראל - מאצבע הגליל בצפון ועד אילת בדרום. אנו מודים לערבה פאוור על האמון ביכולותינו המקצועיות ומצפים להמשך שיתוף פעולה פורה גם בעתיד".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il