TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילה


> חדשות שוק ההון

לראשונה בעולם מתקן חנייה ירוק - גם בישראל‎‎


קרדיט: WÖHR Autoparksysteme GmbH
WÖHR מכריזה על מתקן החנייה הראשון בעולם עם הצהרה סביבתית (EPD)


- מדובר על מתקן חניה מדגם Parklift 450 אשר נחשב לנפוץ ביותר בישראל


כיום, כ-55% מאוכלוסיית העולם מתגוררת באזורים עירוניים. על פי התחזית של האו"ם עד לשנת 2050אחוז האוכלוסייה המתגוררת בערים תגדל לכ-68%. במספרים כמותיים, תופעת העיור תוביל כ-2.5 מיליארד אנשים נוספים לאזורים עירוניים עד לשנת 2050. על מנת להתמודד עם המעבר המאסיבי הצפוי, יש צורך בהבנת המגמות המרכזיות בעיור, לצד פיתוח עירוני בר קיימא עם ניצול יעיל ונכון של המשאבים העומדים לרשותנו.

ברמה התחבורתית הפורום הכלכלי העולמי צופה שכמות המכוניות תגיע לרף ה-2 מיליארד עד לשנת 2040, כאשר המספר המשוער למכוניות כיום נאמד על כ-1.492 מיליארד. בכדי להתמודד נכון עם היצע המכוניות יש צורך בשילוב נרחב יותר של מערכות חניה אוטומטיות (APS) אשר יכולות לתרום לנושא הקיימות.

השבוע הכריזה חברת WÖHR כי מתקן החנייה Parklift 450 השכיח ביותר בישראל נבחר להיות הראשון בעולם שקיבל הצהרה סביבתית (EPD) לפי התקן הבינלאומי ה-ISO 14205. חשיבות ההצהרה כפולה, ראשית ברמה העולמית יש דרישה הולכת וגוברת למוצרים שהשפעה הסביבתית שלהם ידידותית. שנית, החל מחודש מרץ האחרון, בישראל חלה חובה על בנייה ירוקה ושימוש במתקני חנייה ירוקים מאפשר לחברות לעמוד בתקן הבנייה הירוקה.

כחלק מאסטרטגית הקיימות של WÖHR, המיוצגת בארץ על ידי חברת פרומוט, החברה מפתחת, מייצרת ומתקינה מערכות חניה מתקדמות למעלה מ- 60 שנה, כיום, החברה מציעה את מגוון המוצרים הנרחב בעולם לפתרונות חניה - ממערכות סטנדרטיות כדוגמת המכפילים ועד לפרויקטים רחבי היקף עם למעלה מ- 1,000 מקומות חניה במערכות חניה אוטומטיות. יכולות הליבה של WÖHR נעוצות במנעד פתרונות החניה העונים על הצרכים המשתנים של הלקוחות והאתגרים שהבניינים מספקים.

ניתוח מחזור החיים של ה-Parklift 450 הראה שבשלב הייצור פוטנציאל הקיימות הוא הגבוה ביותר בהשוואה לשלבי ההתקנה והתפעול של המתקן. הודות לפריסתו המודולרית, יכולת המחזור הגבוהה (95%) ותקופת החיים הארוכה, ה-PL 450 נחשב למתקן החניה הירוק ביותר.

אודי דרזנר, הבעלים של פרומוט מתקני חניה הנציגה הבלעדית חברת WÖHR בישראל מציין: "אנחנו גאים להיות החלוצים, גם בתחום פתרונות החניה וגם אנשי הבשורה בתחום הירוק והשמירה על הסביבה, מעבר לעובדה שהשימוש במתקני חניה חוסך עלויות בניה בייחוד במדינה כמו בישראל שבה משאב הקרקע הולך ונעלם, פתרונות החניה שלנו משתלבים עם הפיתוח הסביבתי ושומרים על חזות ירוקה ומייתרים את הצורך בחיפושים הממושכים והמזהמים של נהגים אחר מקום חניה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il