אקסל סולושנס מרחיבה את פעילותה לתחום השידורים ע"ג האינטרנט - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> חדשות שוק ההון

אקסל סולושנס מרחיבה את פעילותה לתחום השידורים ע"ג האינטרנט


Accel
קבלה הזמנה מלקוח חדש לאספקת ציוד להעברת שידורי טלויזיה על גבי האינטרנט בהיקף ראשוני של כ-1.55 מיליון דולר
אקסל מודיעה כי ביום 15 בינואר 2021, נתקבלה הזמנה לאספקת ציוד להעברת שידורי טלוויזיה על גבי האינטרנט מלקוח חדש – ספק טלוויזיה רב ערוצית בישראל. היקפה הכספי של ההזמנה הראשונה עומד על כ-1.55 מיליון דולר למוצר חדש שטרם הושק בישראל לאספקה בשנה הנוכחית. אספקת הציוד צפוייה במהלך השנה הקרובה.
אקסל מעריכה כי זו הינה הזמנה ראשונה, המהווה תחילת התקשרות לאספקת המוצרים ללקוח ובעקבותיה צפויות להתקבל הזמנות נוספות לאותם מוצרים מהלקוח בהיקף כספי שעשוי להיות מהותי לחברה בשנים הקרובות.
רונן שור מנכ"ל אקסל אומר: "הזכייה בפרויקט זה של מוצר חדשני בתחום הצומח והגדל של אספקת שידורי טלוויזיה על גבי האינטרנט עם לקוח חדש לאקסל מאפשרת לנו להרחיב את מגוון המוצרים. אנחנו שמחים להיות ספקים מובילים של מוצרי תקשורת מתקדמים, להוביל את שדרוג תשתיות האינטרנט אשר יעבור בשנים הקרובות מהפכה משמעותית".
אודות אקסל: פעילות קבוצת אקסל כוללת ייבוא הפצה ואינטגרציה של מוצרים ושירותים מבוססי טכנולוגיות מתקדמות בתחום הטלקומוניקציה ובכלל זה מוצרים לרשתות תקשורת קווית, אלחוטית ואופטית, מוצרים לתקשורת סלולארית, מוצרי אינטרנט של דברים ("IOT"), שירותי אבטחת מידע, שירותי ענן ופתרונות משרד מתקדמים בעיקר בישראל. בין לקוחות החברה נמנות חברות מובילות כגון בזק, סלקום, הוט, יס, פלאפון תקשורת, נטוויז'ן, פרטנר, גולן טלקום וחברות נוספות.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il