הכשרת הישוב ממשיכה להרחיב את פעילות הנדל"ן בתחום הלוגיסטיקה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> חדשות שוק ההון

הכשרת הישוב ממשיכה להרחיב את פעילות הנדל"ן בתחום הלוגיסטיקה


הכשרת הישוב
MLF של הכשרת הישוב גייסה בפולין כ-100 מיליון שקל בהנפקת מניות פרטית מחיר ההנפקה משקף שווי ל-MLP (לפני ההשקעה) של כ-1.1 מיליארד שקל

עופר נמרודי, מנכ"ל הכשרת הישוב: "הכשרת הישוב ממשיכה באסטרטגיה להרחבת פעילות הנכסים המניבים, ובתוך כך פעילות נכסי נדל"ן ללוגיסטיקה באירופה. ל-MLP 16 פארקים מניבים באירופה בהיקף של כ-700 אלף מ"ר, והגיוס יאפשר לנו להאיץ את הרחבת פעילות הלוגיסטיקה במדינות הקיימות ובמדינות אסטרטגיות חדשות. אנו בונים תיק נכסים מניבים גדול עם פיזור נכון, והפעילות שלנו בתחום הלוגיסטיקה ממשיכה להוכיח את עצמה גם בתקופה זו".


 


הכשרת הישוב דיווחה הבוקר כי חברת-הבת MLP, הנסחרת בבורסה בורשה שבפולין, ומתמקדת בפעילות השכרה של שטחים ללוגיסטיקה באירופה – גייסה בהצלחה כ-97 מיליון שקל בדרך של הנפקת מניות פרטית של 1,607,000 מניות רגילות המהוות 8.15% ממניות MLP לאחר ההנפקה, למשקיעים מוסדיים, וכן להכשרת הישוב. מחיר ההנפקה משקף שווי חברה (לפני ההנפקה) של כ- 1,087 מיליון שקל ל- MLP.


הכשרת הישוב, בעלת השליטה ב-MLP, המחזיקה בכ-38.3% ממניותיה, השקיעה סך של כ- 39.14 מיליון שקל בהנפקה ושמרה על שיעור החזקותיה ב- MLP כפי שהיו ערב ההנפקה.


תמורת ההנפקה תשמש להמשך הרחבת הפעילות והצמיחה של MLP בפולין, בגרמניה ובאוסטריה.


ל-MLP יש כיום 16 פארקים לוגיסטיים בפולין (12 פארקים), בגרמניה (3 פארקים) וברומניה (1 פארק), חלקם בהקמה. סך השטחים המניבים כיום מגיע לכ-700 אלף מ"ר, בעוד סך השטחים בהקמה ולקראת הקמה מגיע לכ-120 אלף מ"ר. מעבר לשטחים אלו, במרבית הנכסים שטחים נוספים לפיתוח עתידי בהיקף כולל של כ-450 אלף מ"ר. סה"כ פוטנציאל השטחים להשכרה עומד על כ-1.3 מיליון מ"ר.


 


שווי השוק שלMLP , נכון להיום (לפני קבלת תמורת ההנפקה), הינו כ-1.36 מיליארד זלוטי שהם כ- 1.22 מיליון שקל; חלק הכשרת הישוב בשווי השוק של MLP הינו כ- 520 מיליוני זלוטי, שהינם כ-470 מיליון שקל.


 


פעילות הפארקים הלוגיסטיים של הכשרת הישוב- MLP - מציגה לאורך השנים האחרונות צמיחה עקבית בפעילות העסקית ובשווי השוק שלה, תוך שמירה על יחסי מינוף נמוכים ופיזור שוכרים, בין תעשיות ובין סקטורים.


 


בין הדיירים בפארקים הלוגיסטים ב- MLP ניתן למצוא חברות מובילות דוגמת: פיליפ מוריס, אקזו נובל, מקיטה, אלקטרולוקס, DHL ועוד. ממוצע אורך תקופת חוזי השכירות ארוך ויציב כ-8.4 שנים, עם שיעור תפוסה גבוה של כ-97%.


 


הכשרת הישוב פועלת בתחום ייזום והשכרת נכסים מניבים בישראל ובפולין - שטחי מסחר, משרדים ופארקים לוגיסטיים; וכן ייזום פרויקטים למגורים בפולין והתחדשות עירונית בישראל. מנכ"ל החברה הוא מר עופר נמרודי.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il