דולומיט אחזקות עוברת לרשימה הראשית בבורסה לניירות ערך - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > מחשבים וטכנולוגיה

דולומיט אחזקות עוברת לרשימה הראשית בבורסה לניירות ערך


אקסל סולושנס
בתחילת החודש הושלם מיזוג אקסל סולושנס לחברה וגיוס הון מוצלח

חברת דולומיט אחזקות חוזרת להיסחר ברשימה הראשית של הבורסה לניירות ערך בתל אביב לאחר שעמדה בתנאים לחידוש המסחר ברשימה זו. בשבוע שעבר השלימה החברה גיוס של כ-3.9 מיליון שקל במניות וכתבי אופציה בחיתום יתר של 80% וזאת לאחר השלמת המיזוג בינה לבין החברה הפרטית אקסל סולושנס.
החברה תכלל בענף מסחר ושירותים.


מנכ"ל אקסל ודולומיט רונן שור: "אנו שמחים להשלים את המהלך הכולל של מיזוג אקסל לדולומיט, גיוס הון מוצלח וחזרה לרשימה הראשית של הבורסה. גיוס ההון יאפשר לחברה להרחיב את פעילותה העסקית, לצד המשך פיתוח הפרויקטים הקיימים".


אודות אקסל: פעילות אקסל סולושנס כוללת ייבוא הפצה ואינטגרציה של מוצרים ושירותים מבוססי טכנולוגיות מתקדמות בתחום הטלקומוניקציה ובכלל זה מוצרים לרשתות תקשורת קווית, אלחוטית ואופטית, מוצרים לתקשורת סלולארית, מוצרי אינטרנט של דברים ("IOT") ושירותי אבטחת מידע ושירותי ענן בעיקר בישראל. בין לקוחות החברה נמנות כל חברות התקשורת בישראל.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il