קומפיוג'ן מרחיבה את פורטפוליו הפטנטים של COM902 עם קבלת פטנט חדש בגין ההרכב והשימוש של COM902 באירופה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > מחשבים וטכנולוגיה

קומפיוג'ן מרחיבה את פורטפוליו הפטנטים של COM902 עם קבלת פטנט חדש בגין ההרכב והשימוש של COM902 באירופה


קומפיוגן
הפטנט מתווסף לפטנט קודם שאושר בארה"ב עבור השימוש ב- COM902 לצורך הפעלת תאי T בחולי סרטן
קומפיוג'ן (נאסד"ק: CGEN, ת"א: קמפג), חברה מובילה בגילוי חישובי ופיתוח של תרופות ראשונות מסוגן לאימונותרפיה של סרטן, הודיעה היום שמשרד הפטנטים האירופאי (EPO) אישר פטנט חדש בגין ההרכב והשימוש ב-COM902, נוגדן תרפויטי כנגד TIGIT.

הפטנט אירופאי שאושר (מספר EP3347379), שכותרתו "נוגדנים כנגד TIGIT, נוגדנים כנגד PVRIG ושילובים שלהם", מתייחס להרכב של COM902 לבד או בשילוב נוגדן נוסף כנגד חלבון בקרת מערכת החיסון, כולל PD-1 ו-PVRIG (ובפרט COM701). הפטנט מתייחס גם לשימוש ב- COM902 לטיפול בסרטן על ידי הפעלת תאי T, תהליך חיוני לגירוי מערכת החיסון ולטיפולי אימונותרפיה בסרטן.

הפטנט צפוי לפוג באירופה לא לפני אוגוסט 2037.

פטנט זה מרחיב את פורטפוליו הקניין הרוחני של COM902, עבורו אושר כבר פטנט בנובמבר 2018 על ידי משרד הפטנטים האמריקני ביחס לשימוש ב-COM902 לצורך הפעלת תאי T בחולי סרטן וביחס לשילוב COM902 ו-COM701 לצורך הפעלת תאי T בחולי סרטן.

אודות COM902
COM902 הוא נוגדן אנושי כנגד TIGIT, ופותח לצורך טיפול משולב עם COM701. נתונים פרה-קליניים מצביעים על כך שעיכוב של TIGIT, או של TIGIT בשילוב מעכבים של חלבונים נוספים שמבקרים את מערכת החיסון, יכול לשפר את ההפעלה של תאי T ולהגביר את התגובה החיסונית האנטי-סרטנית. לעיכוב משולב של PVRIG ו-TIGIT, שתי הזרועות של הציר הביולוגי של החלבון DNAM-1, יש השפעה סינרגית על המרצת תאי T, עיכוב צמיחת הגידול הסרטני ופעילות אנטי-סרטנית במערכות מודל שונות, שניתן אף להגבירה על ידי הוספת חוסם PD-1. על סמך נתונים פרה-קליניים, שילובים אלו עשויים להיות בעלי חשיבות קלינית לשיפור התגובה החיסונית האנטי-סרטנית ולהגדלת אוכלוסיית החולים שמגיבים לעיכוב של חלבוני בקרת מערכת החיסון. בעקבות קבלת אישור ה-FDA להתחיל ניסויים קליניים, בכוונת החברה להתחיל ניסויים קליניים בחולים עם גידולים מתקדמים בתחילת 2020 .

קומפיוג'ן גילתה את TIGIT ב-2009, באמצעות הפלטפורמה החישובית שבעזרתה גילתה את PVRIG. גילוי TIGIT פורסם על ידי קומפיוג'ן באוקטובר 2009 בכתב העת המדעי המוביל PNAS.

אודות קומפיוג'ן
קומפיוג'ן היא חברה לגילוי ולפיתוח תרופות ראשונות מסוגן בתחום של אימונותרפיה בסרטן. החברה משתמשת בפלטפורמות החישוביות שלה, בעלות אפליקציות נרחבות, לצורך זיהוי מטרות תרופתיות חדשות ופיתוח תרופות. בצנרת התרופות של החברה, הנמצאת בשלבי פיתוח קליני, ישנן תוכניות אימונו-אונקולוגיות המפותחות כנגד מטרות תרופתיות שהחברה גילתה בעזרת הכלים החישוביים שלה, כולל חלבוני בקרה של מערכת החיסון שמשפיעים על תאי T ותוכניות אימונו-אונקולוגיות מוקדמות יותר, בעיקר כנגד מטרות מילואידיות. המודל העסקי של קומפיוג'ן מבוסס על בנית שיתופי פעולה להמשך מחקר, פיתוח ומסחור של מטרות תרופתיות ותרופות פוטנציאליות חדשות הנמצאות בשלבים שונים של מחקר ופיתוח. מטה החברה ממוקם בחולון ולה משרדים בקליפורניה, ארה"ב. החברה נסחרת בנאסד"ק:CGEN, ובתל אביב: קמפג. למידע נוסף אנא בקרו באתר החברה: www.cgen.com .טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il