מטריקס משרטטת את אבני הדרך לניהול חברת מתן אשראי בעידן הדיגיטלי - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > מחשבים וטכנולוגיה

מטריקס משרטטת את אבני הדרך לניהול חברת מתן אשראי בעידן הדיגיטלי


צוות מערכות עסקיות של מטריקס בכנס. מימין: אלי ירקוני - מנהל מכירות ופיתוח עסקי בחט' מערכות עסקיות במטריקס, מנחם ניסנבוים – מנהל חטיבת מערכות עסקיות, דורון גרוף – מנהל אגף תפנית במטריקס, ויפה לופטין – מנהלת פתרונות ארגוניים בחטיבת מערכות עסקיות במטריק
"חברות האשראי חייבות לשלב מערכות התומכות בתהליכי מתן האשראי, ברגולציה ובאבטחת המידע באוטומציה מלאה"

"קיימים 5 מפתחות משמעותיים שחייבים להיות בבסיס של כל חברה בתחום ניהול ומתן אשראי: מערכת מידע מתאימה, מנוע החיתום, מערך שיווק דיגיטלי, מערכת אנליטית ומערכת תומכת ברגולציה. שוק האשראי החוץ בנקאי נהנה בשנים האחרונות משגשוג ממגוון סיבות שעיקרן נובעות ממצב המשק הישראלי והעולמי, מה שמחייב את החברות לפתרונות טכנולוגיים התומכים בהליכי מתן האשראי, ברגולציה ובאבטחת מידע וכל זאת תוך אוטומציה מלאה". דברים אלו אמר דורון גרוף, מנהל אגף תפנית בחטיבת מערכות עסקיות של מטריקס, במהלך כנס שערכה החטיבה בשבוע שעבר בנושא פתרונות מתן אשראי בעידן הדיגיטלי.


בכנס השתתפו גם תהילה ינאי, מנכ"לית משותפת ב- Coface Bdi, אשר הציגה את השלכות חוק נתוני האשראי ומודל דירוג של FICO BDI; רן צחר, מנכ"ל ESI, אשר דיבר על האתגר הטכנולוגי ב- Scoring, רוני זיגמן מנהל Matrix IFS EMEA, אשר דיבר על דרכים למניעת הונאות ואמיר פורת, מנהל פעילות אנליטיקס במטריקס BI, אשר דיבר על אנליטיקה בעולם המימון. בסיומו של הכנס נערך פאנל מומחים מחברות מתן אשראי בהנחית זיו מנדל, מנכ"ל ג'ון ברייס הדרכה. המומחים מחברות כגון: פמה, קרן יסודות ופלטינום פיננסים חלקו מניסיונם אודות אתגרים בענף מתן האשראי וביישום מערכת ממוחשבת לניהול חברות מתן אשראי.


לדברי דורון גרוף, "בין אם מדובר בחברות המעניקות ניכיון צ'קים, שירותי פקטורינג, ליסינג מימוני, ניכיון כרטיסי אשראי או כל השירותים הללו יחדיו, כל מערכת המידע ובמיוחד בחברת מתן אשראי חוץ בנקאי חייבת להיות נגישה לעולם, בעלת יכולת לתמוך במגוון כלי אשראי שהחברה רוצה לספק כיום ובעתיד, יכולת לנהל אירועים מול שותפים עסקיים, שתהיה מסוגלת לעסוק בגיוס הון וניהולו, שתתמוך ברגולציה ובכלל התהליכים הארגוניים".


"מערכת מידע צריכה ולתמוך במגוון מוצרים עם יכולת לתמוך בניהול הבטוחות, ניהול עמלות, בילינג, גביה רכה וגביה קשה. כל זאת עם גמישות לטפל בכלל האירועים לאורך חיי ההלוואה. מערכת כזו צריכה לנהל את התהליכים הארגוניים ולא שהתהליכים ינהלו את הארגון", ציין גרוף.


גרוף הוסיף כי "בעידן הדיגיטלי על חברות לחשוב בתפיסת הלקוח, עם יכולת לראות תמונה מלאה של כל לקוח, עסקי או פרטי לווה או ערב. התשתית היום מאפשרת לפגוש את הלקוחות בכל מקום פיסי או ברשת: באינטרנט, במובייל, ברשתות החברתיות או פנים אל פנים. החשיבות ולנהל הקשרים בין בני משפחתו של לוקח האשראי והקשרים העסקיים של לקוח לבין החברה על מנת לקבל את תמונת האשראי המלאה של כל הלקוח ".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il