אקסיליון סיכמה מזכר הבנות עם קבוצת Transdev, להקמת פיילוט עיר דיגיטלית תאומה בעיר Reims שבצרפת - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > מחשבים וטכנולוגיה

אקסיליון סיכמה מזכר הבנות עם קבוצת Transdev, להקמת פיילוט עיר דיגיטלית תאומה בעיר Reims שבצרפת


אקסיליון
זאת בהמשך לתוכנה שפיתחה ויישמה החברה בפרויקט הרכבת הקלה בירושלים עבור קונסורציום ש-Transdev הייתה חברה בו
הפתרון של אקסיליון תורם לקיצור זמן הנסיעה ברכבת הקלה בירושלים ב-47%, גידול של 400% בכמות הנוסעים, עלייה של 66% בזמינות הקווים, צמצום של 28% בצריכת האנרגיה של הרכבות והפחתה של 100 אלף טון בשנה בפליטת הפחמן הדו חמצני.

חברת אקסיליון תחבורה חכמה בע״מ הודיעה כי היא סיכמה עם קבוצת Transdev הקמת פיילוט "עיר דיגיטלית תאומה" מבוססת על תשתית ענן Azure של מיקרוסופט לניהול מערך תחבורה בעיר Reims שבצרפת. במזכר ההבנות נקבע כי אקסיליון תספק ל- Transdev מצלמות מבוססות בינה מלאכותית אשר יותקנו על רכבי התחבורה הציבורית שמפעילה Transdev בעיר, באמצעותן ייאסף מידע שממנו תבנה ה"עיר דיגיטלית תאומה" ויופקו דוחות בדבר מצב התחבורה בעיר מתוך מטרה להפחית את זיהום האוויר, שיפור יעילות הצי, הגברת הבטיחות והעלאת כמות הנוסעים בתחבורה הציבורית, וזאת באמצעות אופטימיזציה מתמשכת של רשת הרמזורים בעיר.

לדברי אורן דרור, מנכ״ל ויו"ר חברת אקסיליון תחבורה חכמה: ״אקסיליון מרחיבה את פעילותה הגלובלית ומשלבת כוחות עם אחת מחברות התחבורה הגדולות בעולם, קבוצת Transdev, המפעילה יותר מ- 20,000 רכבות קלות, אוטובוסים ומוניות ב-18 מדינות ברחבי העולם. אקסיליון, מיקרוסופט, ו-Transdev פועלות יחד לקדם מכירה ויישום של פלטפורמת התאום הדיגיטלי של אקסיליון מול ערים, מטרופולינים ומדינות ברחבי העולם, שהן לקוחות מיקרוסופט ו-Transdev. אנו שמחים לבשר על פיילוט ראשון משותף בצרפת בעיר Reims בה יותקנו תשתיות ה-AI של אקסיליון על צי התחבורה הציבורית של Transdev הפועל בעיר להפחתת זיהום האוויר, הורדת עומסי תנועה והתייעלות משמעותית בזמינות התחבורה ציבורית.״ֿטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il