עסקה משמעותית למכירת מערכות הייקון בבריטניה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > מחשבים וטכנולוגיה

עסקה משמעותית למכירת מערכות הייקון בבריטניה


שלמה נמרודי מנכל החברה - צילום רועי מזרחי
חברת Linney מימשה את האופציה לרכישת מערכת Beam2, לראשונה בבריטניה
המערכת הותקנה אצל הלקוח בספטמבר האחרון במסגרת עסקת שכירות עם אופציה לרכישה; בעקבות שביעות רצון הלקוח מהמערכת – Linney בחרה לממש את האופציה מוקדם ממועד סיום האופציה.

המערכות ממשפחת ה- Beam נמכרות בטווח המחירים 1.4-2.2 מיליון דולר, מותנה בתצורת המכונה

שלמה נמרודי, מנכ"ל הייקון מערכות: "אנו שמחים, כי חברת ליני, שהינה שחקנית משמעותית בשוק היעד שלנו, בחרה לממש את האופציה שניתנה לה לרכוש את מערכת ה-Beam2 שלנו. המערכת הותקנה אצל הלקוח בחודש ספטמבר 2020 במסלול של שכירות עם אופציה לרכישה תוך כשנה, אולם ליני בחרה לממש את האופציה לרכישת המערכת כבר עתה. הבחירה של ליני לממש את האופציה עוד לפני תום תקופת השכירות ממחישה את הצלחת הטכנולוגיה החדשנית שפיתחה הייקון, החוסכת ללקוחות זמן וכסף, ומאפשרת להם גמישות ויצירתיות בייצור האריזות. זוהי מערכת הייקון רביעית בבריטניה והראשונה למערכת Beam2 ואנו מאמינים שלהחלטתה של ליני תהיה השפעה חיובית על לקוחות פוטנציאליים השוקלים לבצע רכישת מערכות הייקון בבריטניה בפרט ובאירופה בכלל, לרבות פוטנציאל להזמנת מערכות נוספות מחברת ליני. מכירת המערכת לליני מצטרפת לשלש מערכות ממשפחת Beam2 שמכרנו בחודשים ספטמבר-אוקטובר ושתי מערכות יוקליד 5C שמכרנו לאחרונה ללקוח בארה"ב."

צ'ארלס ליני, מנכ"ל W&J Linney Limited: "אנו גאים להיות הראשונים בבריטניה לרכוש את מערכת Beam2 של חברת הייקון. אנו מחפשים כל הזמן דרכים לחדש ולזהות חידושים טכנולוגיים, שישפרו את מהירות הייצור עבור לקוחותינו, עימם נמנים מותגים בתעשיית היופי והבריאות העולמית, ושיעניקו להם יתרונות תחרותיים בשווקים בהם הם פועלים. אסטרטגיית ההשקעה שלנו כוללת מיקור פנים על מנת לאפשר שליטה גדולה יותר על תהליך הייצור ובקרת האיכות, ומצאנו כי מערכת ה-Beam2 יעילה פי 3 ממכשיר אנאלוגי מסורתי ששימש אותנו עד כה בתחום ייצור האריזות. הזמן לייצור אריזות חדשות הצטמצם בזכות המכונה של הייקון ממספר ימים למספר דקות. צוות הייקון התקין את המערכת והכשיר את הצוות שלנו בהפעלתה במשך ימים תוך הבטחת איכות ייצור וחסכון בזמן באופן עיקבי. ביצועי המכונה וכמו כן הגישה המאוד מקצועית של צוות הייקון מספקים לנו מקור לגאווה על היכולות החדשות בייצור אריזות מוצרי תצוגה איכותיים, אריזות מתנה ואריזות שונות למותגים מובילים בעולם."

הייקון מערכות דיווחה הבוקר על מכירה ראשונה של מערכת הדגל ממשפחת ה-Beam בבריטניה ללקוח מוביל בתעשיית ייצור אריזות מקרטון קשיח וגלי. החברה דיווחה, כי חברת W&J Linney Limited (ליני) החליטה לרכוש מהייקון את מערכת ה-Beam2 שפיתחה. בעקבות מגיפת הקורונה חברת ליני שכרה מהחברה את המערכת בחודש ספטמבר 2020 לתקופה של כשנה, עם אופציה לרכישת המערכת בתום תקופת השכירות. עם זאת, ליני שכבר מייצרת באמצעות המכונה בהיקף של 3 משמרות ביום, 7 ימים בשבוע, בחרה שלא להמתין לסוף תקופת ההשכרה וכבר כעת הודיעה להייקון, כי ברצונה לממש את האופציה ולרכוש את המערכת וב-24 לדצמבר ממשה את זכותה. הייקון מציינת, כי המערכות ממשפחת ה- Beam נמכרות בטווח המחירים 1.4-2.2 מיליון דולר, מותנה בתצורת המכונה, והמכירה הנוכחית בוצעה אף היא בטווח מחירים זה.

לאחרונה דיווחה הייקון כי נחתמה הזמנה לאספקת שתי מערכות מדגם יוקליד 5C לתחום ייצור האריזות ומעמדי התצוגה מקרטון גלי ללקוח בארה"ב. בגין ההזמנה שולמה מקדמה והמערכות יסופקו ויותקנו בשני אתרים שונים במחצית הראשונה לשנת 2021. המערכות מסוג 'יוקליד' נמכרות בטווח מחירים של בין 700-900 אלף דולרים.

יצוין, כי מתשקיף החברה שפורסם בנובמבר 2020, עולה כי במהלך ספטמבר 2020 קיבלה החברה הזמנות לשתי מערכות Beam2 ,בהיקף כולל של כ-2.8 מיליון דולר, אחת ללקוח חדש בהונגריה והשנייה ללקוח קיים בארה״ב. בנוסף, בחודש אוקטובר 2020 קיבלה החברה הזמנה למערכת Beam2C בהיקף של כ-1.96 מיליון דולר.

Linney הינה חברת תקשורת שיווקית רב-ערוצית בבעלות פרטית, המעסיקה למעלה מ-1,000 עובדים. לחברה מומחיות בכל פלטפורמות התקשורת המכסה את כל שרשרת האספקה השיווקית, החל משלב הרעיון, הקריאייטיב, ועד לייצור והצגה של המוצר, ושילוט דיגיטלי בפלטפורמות שונות, סרטונים אנימציה ועוד. לקוחותיהם משתרעים על פני מגזרים רבים, כולל קמעונאות, אירוח, פארמה, בריאות ורווחה, חינוך, ארגונים ללא מטרות רווח ופנאי. בין לקוחות המפתח נמנים וודאפון, רויאל מייל, E.on, Cineworld, Virgin Active, הלגיון הבריטי המלכותי ועוד רבים. אתר החברה: www.linney.com

הייקון מערכות בע"מ הוקמה ב-2009 והיא מובילה את המהפכה הדיגיטלית של תהליך ייצור אריזות ומארזי תצוגה באמצעות טכנולוגיות דיגיטליות מתקדמות וייחודיות. מטה החברה ממוקם בעיר יבנה והיא מפתחת, משווקת, מוכרת ותומכת במכונות דיגיטליות המאפשרות יצירה של קווי קיפול עם טכנולוגית D3 וחיתוך בלייזר עבור מפעלי יצור לאריזות. לחברה עשרות לקוחות בין המובילים והמתקדמים בתעשייה, בעיקר באירופה ובארה"ב ולמעלה מ-85 עובדים ברחבי העולם.
באמצעות מכונות דיגיטליות מתקדמות עם מוצרים מתכלים ייחודיים, מאפשרת החברה ללקוחותיה לעמוד בדרישות השוק הגדלות כתוצאה מהעלייה המשמעותית בשיעור הרכישות המקוונות, הגברת המודעות לנושא הקיימות וכן הקצב המהיר של שינוי האריזות ע״י חברות המותגים הגדולים של מוצרי הצריכה כמו: ,Mondelez, P&G Nestle. הפתרונות הדיגיטליים של הייקון נותנים מענה למגמות שוק אלה ע״י הקניית תהליך ייצור מהיר וגמיש המייצר חסכונות משמעותיים ללקוחותיה וכמו כן מרחיב את מערך המוצרים ללקוחותיהם, חברות המותגים הגדולים. אתר החברה: www.highcon.net.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il