אייסקיור סוגרת את השנה הטובה בתולדותיה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > מחשבים וטכנולוגיה

אייסקיור סוגרת את השנה הטובה בתולדותיה


אייל שמיר, מנכל אייסקיור מדיקל
החברה דיווחה על הסכם הפצה בלעדי בתאילנד בהיקף של 7.2 מיליון דולר לפחות עם טרומו – ענקית המכשור הרפואי מיפן
ההסכם בתאילנד הוא השלישי של אייסקיור עם טרומו בדרום מזרח אסיה, כאשר סך התקשרויות החברה עם טרומו עומד על 20 מיליון דולר היקף מצטבר. "אני שמח ונרגש לסיים שנה משמעותית ומאתגרת בצורה חיובית עם זינוק בתוצאות, חיזוק הקשרים העסקיים עם שותף אסטרטגי כמו טרומו וכן קבלת אישורים רגולטורים נוספים והסכמים עם מפיצים לצורך שימוש במוצרי החברה לטיפול באמצעות הקפאת גידולים שפירים וסרטניים במגוון התוויות רפואיות כגון: שד, ריאות, כליות, עצמות ועוד. אנחנו פועלים להמשך הרחבת הפעילות העולמית במגוון ההתוויות בשנת 2021", אמר אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור

אייסקיור מדיקל (ת"א: אסקמ), חברה ישראלית למכשור רפואי המשווקת טכנולוגיה להשמדת גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים בטיפול במרפאה ללא ניתוח באמצעות הקפאתם, הודיעה כי חתמה על הסכם הפצה בלעדי בתאילנד עם ענקית המכשור הרפואי היפנית, טרומו (Terumo) במסגרתו תמכור אייסקיור מוצרים בהיקף מינימלי של 7.2 מיליון דולר בטריטוריה זו. ההסכם עם טרומו בתאילנד מהווה הסכם שלישי עבור החברה בדרום מזרח אסיה, ומביא את סך ההסכמים של אייסקיור עם טרומו בתאילנד, יפן וסינגפור לסך מינימלי מצטבר של כ-20 מיליון דולר.

טרומו היא קבוצת חברות העוסקת, בין היתר, בשיווק והפצה של מוצרים לשוק הרפואי, אשר נסחרת בבורסה לניירות ערך בטוקיו בשווי שוק של כ- 30 מיליארד דולר עם מחזור מכירות שנתי של כ- 6 מיליארד דולר בשנה שנסתיימה ביום 31 במרץ 2020 ,כאשר כ- 30% ממחזור המכירות כאמור מיוחס למדינות אסיה שאינן יפן. כפי שנמסר לחברה על ידי טרומו, ולמיטב ידיעת החברה, לטרומו יכולות הפצה נרחבות באסיה בכלל, ובתאילנד בפרט.

לצד הפעילות המסחרית שלה עם טרומו, כמו גם עם מפיצים נוספים ברחבי העולם עימם חתמה על הסכמים השנה, אייסקיור הרחיבה בשנת 2020 גם את מספר הטריטוריות בהן היא קיבלה אישורים רגולטוריים למכירת מערכות כגון הודו וטאיוואן.

המכשור הרפואי שפיתחה החברה משמש לטיפול זעיר פולשני בגידולים בשד וגידולים אחרים באמצעות הקפאת הגידול כחלופה לניתוח בבית חולים, כאשר הטכנולוגיה מהווה חלופה זעיר-פולשנית יעילה להתערבות ניתוחית להסרת הגידול, על ידי הליך קצר יחסית. המערכת משווקת ונמכרת בעולם, לאחר שקיבלה אישורי FDA ו-CE.

השימוש בטכנולוגיה של אייסקיור מאפשר השמדת גידולים, שפירים וסרטניים, באיברים שונים, בחדר רופא או בקליניקה רגילה, בפרוצדורה שנמשכת פחות משעה וללא צורך באשפוז לפני או אחרי הפרוצדורה. הצלחת אייסקיור מגיעה בין היתר על רקע מגמת האצה למעבר לטיפולים זעיר פולשניים, שאינם מצריכים חדרי ניתוח יקרים, רופאים וצוות רפואי רחב לכל הליך ניתוחי, וצורך משמעותי למנוע ולהקטין זיהומים אפשריים בפרוצדורות רפואיות.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il