חברת F5 מציגה פתרונות לתשתית 5G מבוססת ענן, המאפשרת לספקי השירותים להאיץ חוויות דיגיטליות חדשות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > מחשבים וטכנולוגיה

חברת F5 מציגה פתרונות לתשתית 5G מבוססת ענן, המאפשרת לספקי השירותים להאיץ חוויות דיגיטליות חדשות


F5
פתרונות BIG-IP Service Proxy for Kubernetes ו-Carrier-Grade Aspen Mesh עוזרים לגשר על רשתות 4G ו-5G תוך הפקת רווח מיכולות חדשות
חברת F5 NASDAQ: FFIV מכריזה על שני פתרונות תשתית חדשים, BIG-IP Service Proxy for Kubernetes (BIG-IP SPK) ו-Carrier-Grade Aspen Mesh, שמטרתם לתמוך בפריסה ותפעול של רשתות ליבה 5G עצמאיות ומבוססות ענן. פתרונות אלה כוללים ביצועים ניתנים להרחבה, נראות ואבטחה מתקדמת, המאפשרים לספקים להעניק שירותים חדשניים מבוססי 5G לצרכנים ולעסקים.

המעבר לליבת 5G מבוססת ענן מייצג עבור ספקי שירותים שינוי בארכיטקטורה, הממנף גישה מבוססת מיקרו-שירותים ופלטפורמת Kubernetes סטנדרטית. ככאלה, שירותי ליבה 5G מבוססי ענן יצטרכו להתקיים יחד ולשתף פעולה עם פרוטוקולי איתות של 3G ו-4G וכן עם יישומים, מערכות חיוב, מדיניות ותשתית.

אופיר קפלושניק, מהנדס פתרונות בכיר ב- F5 אמר כי: "פתרונות ה-5G החדשים של F5 מאפשרים לספקי השירותים להציע ללקוחותיהם חוויה חלקה ובטוחה, תוך שמירה על עלות נמוכה ופשטות תשתיתית. בנוסף, הם מאפשרים להימנע מהוצאות גבוהות על אחזקת מערכות נפרדות, שעשויה להגביר את סיכוני האבטחה והתקורה התפעולית".
פתרונות 5G חדשים

פתרונות BIG-IP SPK ו- Carrier-Grade Aspen Mesh הם ההצעות הראשונות בפורטפוליו 5G שיאיצו את המהפך הדיגיטלי עבור ספקי השירותים ולקוחותיהם. פתרונות חדשים אלה מאפשרים לספקי שירותים לפרוס בקלות תשתית ליבה 5G מבוססת ענן ולהגדיל את פעולתם של אלפי מיקרו-שירותים ופונקציות רשת 5G מבוססות קונטיינרים (CNFs).

פתרונות BIG-IP SPK ו-Carrier-grade Aspen Mesh, הבנויים על ארכיטקטורה מבוססת שירות ליבת 5G, מאפשרים תמיכה בעומסי עבודה של 5G לצד עומסי עבודה קיימים של 4G, עם אלסטיות רשת ויישום של ניהול תעבורה גרנולרי, אבטחה ומדיניות גישה לתעבורה, ביציאה ממנה ובין Kubernetes clusters (אשכולות). עם תמיכה מרובת פרוטוקולים, ספקי השירותים יכולים להמשיך לייצר רווחים בצורה חלקה מתעבורת רשת 4G תוך כדי מעבר ל-5G.
"הפתרונות החדשים של F5 תומכים בדרישות המשמעותיות של רשתות סלולריות על ידי הגדלת תשתית Kubernetes ומאפשרים ללקוחות לממש באופן מלא את היתרונות של ליבת 5G מבוססת ענן עם פעולות פשוטות יותר ודרך מהירה יותר להגדלת ההכנסות", אמר ג'יימס פגר, סגן נשיא ומנכ"ל פעילות ספקי שירותים ב-F5. "המשמעות היא שספקי שירותים מסוגלים להקצות ביעילות רבה יותר את ההון והמשאבים שלהם כדי לספק מגוון רחב יותר של שימושים ב-5G".

פתרון ה- BIG-IP Service Proxy for Kubernetes משתמש באלמנטים או דפוסים חוזרים ב- Kubernetes כדי להביא יכולות טלקום לסביבת Kubernetes, ומספק ביצועים ואבטחה, ההכרחיים לפריסת 5G מבוססת ענן. יכולות BIG-IP SPK כוללות:
• תמיכה רחבה בפרוטוקולי איתות של 4G ו-5G, כולל Diameter, SIP, SCTP, GTP ו-HTTP/2, המאפשרת לספקי שירותים לעבור ל-5G תוך שמירה על שירותי 4G קיימים, לקוחות ומערכות חיוב.
• פרוקסי מאובטח לפי שירות ופיירוול ל- Kubernetes cluster כדי לספק שליטה והגנה על תעבורה בין clusters, הזורמת לתוך ומחוצה לשירותי הליבה של 5G.
• גילוי שירותים אוטומטיים של Kubernetes וקונפיגורצית מדיניות כדי להפחית מורכבות ולהגביר יעילות עבור צוותי תפעול הרשת.
פתרון Carrier-Grade Aspen Mesh מספק יכולת הבחנה, אבטחה ושליטה על תעבורה הזורמת בתוך Kubernetes clusters. מכיוון שהוא ממוקם ללא תלות ב-CNFs, Aspen Mesh מציע לספקי שירותים:
• גישה עקבית להצפנה ואימות של תעבורת HTTP/2 ו-TCP בין פונקציות רשת מרובות ספקים ומרובות אתרים, הבנויה על פי שיטות TLS הדדיות החזקות ביותר, קשורה ליישות מוסמכת (Certificate Authority) ברמת carrier-grade ותואמת 3GPP.
• נראות תעבורה מקיפה בקרב CNFs, המבטיחה הכנסות ונראות לנתונים הדרושים להפקת רווח מ- 5G באמצעות מערכות חיוב קיימות.
• תכונות נוספות, הכוללות יכולות packet capture של Kubernetes עם Aspen Mesh Packet Inspector לפתרון בעיות מתקדם ועמידה בדרישות כדין.
"ספקי שירותים בונים אקוסיסטם חדש במערכות המידע עבור רשתות ה- 5G שלהם, ומשאבי רשת המותאמים בגודלם לפתרונות 5G. הדבר מאפשר להם לספק שימושים מחשוביים מהשורה הראשונה," אמר קליף גרוסנר, מנכ"ל ועמית טכנולוגיה ב-OMDIA. "בסופו של דבר, האקוסיסטם החזק הזה יאפשר לפתרונות 5G לעבוד יחד בין הענן לקצה של הקצה הרחוק כסביבת תוכנה הדדית אחת. פתרונות 5G מרובי פרוטוקולים עוזרים לפתור דרישת שוק חשובה זו".

מחויבות לחדשנות 5G
F5 הודיעה גם כי הצטרפה למעבדת 5G Open Innovation Lab (5GOILab) כשותפה Corporate. 5GOILab היא אקוסיסטם עולמי של ארגוני אנטרפרייז, אקדמיה ומוסדות ממשלתיים, העובדים יחד עם חברות סטארט-אפ בשלב מוקדם ומאוחר יותר על מנת לתמרץ את הפיתוח של יכולות 5G וקטגוריות שוק חדשות. F5 מחויבת לחדשנות ותמנף את ניסיונה העשיר בניהול תעבורת רשתות טלקום, שירותי אבטחת יישומים ומחשוב ענן, כדי לסייע לאקדמיה ולאקוסיסטם של המעבדה לפתח, לבדוק ולפרוס פתרונות 5G חדשניים תוך האצת האימוץ בשוק.
העברת יישומים מודרנית בקנה המידה הדרוש
F5 התפתחה במהירות במהלך השנים האחרונות ומציעה את סט הטכנולוגיות הרחב ביותר לאבטחה והעברת יישומים ללקוחותיה מקרב הארגונים הגדולים בעולם – מפעלים, נותני שירותים, מוסדות פיננסיים וחינוכיים, ארגונים ממשלתיים ומותגים. פתרונות BIG-IP SPK ו- Carrier-Grade Aspen Mesh הם חלק מפורטפוליו מקיף של פתרונות F5 המאפשרים ללקוחות לפרוס יישומים מודרניים ואדפטיביים כדי לענות על הדרישות הגוברות בעולם הדיגיטלי של ימינו.
פתרונות F5 עוסקים במגוון רחב של שימושים מודרניים באפליקציות, החל מהדרישות המורכבות ביותר של נותני שירותים ותעשיות בנקאיות וכלה בתוכנות ו-SaaS לארגוני אנטרפרייז, המותאמים לצרכים של מפתחים וצוותי DevOps.
זמינות
BIG-IP SPK ו- Mesh Aspen Mesh נבדקים בימים אלה בסביבות ייצור בקרב מספר ספקי שירות מהשורה הראשונה ברחבי העולם. BIG-IP SPK יהיה זמין עד סוף השנה הקלנדרית 2020. Carrier-Grade Aspen Mesh זמין כעת.

אודות F5
F5 (NASDAQ: FFIV) הינה חברה לאבטחת יישומים והעברתם בסביבות רב-ענניות, המאפשרת ללקוחות, הכוללים את הארגונים הגדולים בעולם, מוסדות פיננסיים, ספקי שירותים וממשלות – לספק חוויות דיגיטליות יוצאות מהכלל. בשנתיים האחרונות, חברת F5 רכשה את החברות NGINX ו-Shape Security, ושילבה אותם באופן אורגני עם פתרונותיה. מרכז הפיתוח הישראלי של F5, הממוקם בתל אביב, מעסיק כ-300 עובדים. המרכז אחראי על פיתוח פתרונות אבטחת המידע של החברה. פתרונות החברה הוטמעו בקרב הארגונים הגדולים בישראל.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il