לידרטק מאיצה את שיתוף הפעולה שלה עם רנסנס כדי להאיץ את הפיתוח של נהיגה אוטונומית ו-ADAS - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > מחשבים וטכנולוגיה

לידרטק מאיצה את שיתוף הפעולה שלה עם רנסנס כדי להאיץ את הפיתוח של נהיגה אוטונומית ו-ADAS


רנסס לידרטק
לידרטק היא חברה בקונסורציום R-Car של רנסנס
LeddarTech®, מובילה בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג (ADAS) ונהיגה אוטונומית רמה 1-5 מודיעה על שיתוף פעולה מחוזק עם Renesas על ידי הצטרפות לקונסורציום R-Car, ועם שיתוף פעולה חדש בפיתוח והקידום של פלטפורמת ייחוס של ADAS לרכב. הפלטפורמה הזאת משלבת את מחסנית הנתונים הגולמיים של היתוך החיישנים המובילה בתעשייה וטכנולוגיית הלידאר של לידרטק עם R-Car V3U שהושקה לאחרונה של רנסנס -- מערכת על שבב ASIL D הטובה מסוגה למערכות ADAS ונהיגה אוטונומית.
רנסנס כבר משקיעה בפיתוח והייצור של המערכות על שבב של לידרטק עבור LeddarEngine™, הכוללות את מערכות הלידאר על שבב הכי מתקדמות ומשולבות בעולם, LCA2 ו-LCA3, ותוכנת המדידה באמצעות לידאר הנלווית. המערכות על שבב האלה מפעילות את הלידארים הכי משתלמים ומאפשרות התקנה המונית של יישומים מתקדמים של ADAS רמה 2 ו-3 במכוניות נוסעים ומגוון רחב של יישומי ניידות ותעשייה.

פלטפורמת הייחוס של ADAS לרכב הזאת מרחיבה את שיתוף הפעולה של החברות לרמת המערכת עם פתרון של היתוך חיישנים שישים למצלמה ולמערכות המכ"ם מבוססות החיישנים בתוספת מערכות שמוסיפות לידאר כדי לספק יותר בטיחות וביצועים. השיפורים אלה מושגים האמצעות ארכיטקטורה שמתמקדת במצלמות וניתנת להרחבה שתואמת למעבד R-Car V3U ומפת הדרכים של רנסנס.

"שיתוף הפעולה המורחב עם לידרטק בפרויקט הזה מביא לשוק מערכת ADAS עם ביצועים טובים יותר שממוטבת להספק ועלות ומתאימה להתקנה בכמות גדולה ", אמר טומומיצו מאוקה, סגן נשיא בכיר, סגן מנהל כללי, היחידה עסקית פתרונות רכב, רנסנס. "השילוב של היתוך החיישנים וטכנולוגיות הלידאר של לידרטק במודל של פלטפורמה פתוחה וטכנולוגיית R-Car V3U של רנסנס יעזור ללקוחות שלנו לפתח פתרונות מובדלים עם ערך מוסף בשוק המתפתח במהירות הזה של ADAS ונהיגה אוטונומית".

"רנסנס היא מובילת השוק במעבדים לרכב", אמר שארל בולנז'ה, מנכ"ל לידרטק. "שיתוף הפעולה שלנו בפרויקט הזה מאיץ את הכניסה לשוק של מערכת ADAS יותר בטוחה ומשתלמת שמציעה חוויית משתמש משופרת". הוא המשיך: "הפתרון גם מאפשר תוכנה עבור פלטפורמות ADAS ונהיגה אוטונומית שניתנות להרחבה ושדרוג, ומאיץ את החידושים הבאים ואת מחזורי הפיתוח".

אודות לידרטק
לידרטק היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפלטפורמה הזאת מותקנת באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-95 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.
למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com
טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il