אפקט הקורונה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > > ניתוחי שוק אנליסטים

אפקט הקורונה


מיטב דש
קרנות הנאמנות ספגו פדיונות גדולים מאוד ביום שני בסך של כ-1.5 מיליארד שקל

ירידות השערים החדות שנרשמו בשוקי המניות בעולם בסוף השבוע שעבר, יחד עם הירידות הניכרות שנרשמו בפתיחת השבוע הנוכחי בישראל, ביום ראשון, ובמיוחד ביום שני, הביאו ליציאת כספים גדולה מקרנות הנאמנות.
תעשיית קרנות הנאמנות המסורתית האקטיבית ספגה פדיונות בסכום כולל של מעט יותר מ-600 מיליון ₪, סכום שכמותו לא יצא ביום אחד מאז דצמבר 018 . סכום זה מהווה כשליש מהסכום שנכנס אליה מתחילת ינואר ועד ליום שני.


עיקר הפדיונות התרכזו, בדרך הטבע, באותן קטגוריות שגייסו לאחרונה: קרנות מנייתיות שפדו כ-260 מיליון ₪ וקרנות אג"ח כללי, שלרובן יש גם רכיב מנייתי בשיעורים של 10%, 20%, 30% ועד 50%. מקרנות אלה יצא סכום כולל של כ-280 מיליון ₪. שאר הכספים יצאו בסכומים קטנים, כמו מקרנות אג"ח חברות כ-40 מיליון ₪ ומקרנות המתמחות באג"ח מדינה: כ-20 מיליון ₪, ועוד.


בעולם קרנות הנאמנות הפסיביות, יציאת הכספים בקרנות המחקות נאמדת בכ-300 מ' ₪ ובקרנות הסל היא נאמדת בסכום כפול של כ-600 מ' ₪.


סך יציאת הכספים מהקרנות המסורתיות; האקטיביות והפסיביות, מסתכם, איפוא, בכ-1.5 מיליארד שקל, ולכך נוספה ירידת ערך עקב הירידות בסך של כ-1.7 מיליארד ₪.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il