מידרוג מציבה תחת בחינה (CREDIT REVIEW) את דירוג אג"ח שהנפיקה חברת ארקו החזקות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אורביט קבלה הזמנה ראשונה מלוקהיד מרטין בסך של כ-6 מיליון דולר בהמשך להסכם המסגרת שנחתם עמה באוגוסט 2020

מערכת טלנירי | 11/10, 10:09
הסכם מסגרת זה הינו בהיקף צפוי של כ-46 מיליון דולר לפיתוח וייצור הדור הבא של מערכות ניהול קשר ושמע תלת-מימד למטוסי F-16

ביולייט מדווחת על הסכם השקעה והסכם ייצור בחברה הבת דיאגנוסטיר

מערכת טלנירי | 18/10, 09:50
דיאגנוסטיר מגייסת כ- 4 מליון דולר לפי שווי של מעל 18 מליון דולר דיאגנוסטיר ואלכם מדיקל חתמו גם על הסכם ייצור מסחרי, על פיו אלכם מדיקל מתחייבת לייצור מסחרי כלל עולמי


> > > ניתוחי שוק אנליסטים

מידרוג מציבה תחת בחינה (CREDIT REVIEW) את דירוג אג"ח שהנפיקה חברת ארקו החזקות


מידרוג
עם השלכות לא וודאיות

מידרוג מציבה תחת בחינה (CREDIT REVIEW) עם השלכות לא וודאיות את דירוג אגרות החוב (סדרה ג') שהנפיקה ארקו החזקות בע"מ ("ארקו" או "החברה") וזאת בהמשך לבחינת דירוג עם השלכות שליליות של דירוג המנפיק שלGPM Investments, LLC (,A3.il CR Neg""GPM) החברה הבת של ארקו.

בחינת הדירוג לאגרות החוב (סדרה ג') שהנפיקה ארקו הינה בעקבות הדיווח של ארקו על התקשרותה של החברה הבת GPM בהסכם עם Empire Petroleum Partners, LLC ("אמפייר") בדבר רכישת פעילותה של אמפייר בתמורה לסך של כ-400 מ' דולר. מידרוג מעריכה כי עסקת אמפייר תוביל לעלייה בסיכון האשראי של GPM, לאור הערכתנו לעלייה בהיקף החוב והמינוף של GPM ולהאטה ביחסי הכיסוי בטווח הקצר-בינוני, זאת למול הגידול בהיקף הפעילות של GPM בעקבות העסקה והשגת יתרונות לגודל בפעילות המאוחדת.


כמו כן בהתאם לדיווח החברה מיום 12.01.2020, צפויה GPM לקבל מימון מסינדיקציה הכוללת גוף השקעות אמריקאי וכן את ארקו, בסך כולל של עד 347 מ' דולר ("אשראי הסינדיקציה"). חלקה של ארקו באשראי הסינדיקציה הינו עד 47 מ' דולר ("הלוואת הבעלים החדשה"), ובהתאם למידע שהתקבל מהחברה, מעמד הנשייה של הלוואת הבעלים החדשה בסינדיקציה יהיה זהה למעמד גוף ההשקעות האמריקאי. GPM צפויה לייעד את אשראי הסינדיקציה למימון מחדש של החוב הפיננסי הקיים ב-GPM, לרבות הלוואות הבעלים הקיימות מארקו וכן למימון חלק מעסקת אמפייר והוא צפוי להיות מאופיין במח"מ ארוך יותר מהמימון הקיים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il