סיכום שבועי* של נכסי תעשיית קרנות הנאמנות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אורביט קבלה הזמנה ראשונה מלוקהיד מרטין בסך של כ-6 מיליון דולר בהמשך להסכם המסגרת שנחתם עמה באוגוסט 2020

מערכת טלנירי | 11/10, 10:09
הסכם מסגרת זה הינו בהיקף צפוי של כ-46 מיליון דולר לפיתוח וייצור הדור הבא של מערכות ניהול קשר ושמע תלת-מימד למטוסי F-16

ביולייט מדווחת על הסכם השקעה והסכם ייצור בחברה הבת דיאגנוסטיר

מערכת טלנירי | 18/10, 09:50
דיאגנוסטיר מגייסת כ- 4 מליון דולר לפי שווי של מעל 18 מליון דולר דיאגנוסטיר ואלכם מדיקל חתמו גם על הסכם ייצור מסחרי, על פיו אלכם מדיקל מתחייבת לייצור מסחרי כלל עולמי


> > > ניתוחי שוק אנליסטים

סיכום שבועי* של נכסי תעשיית קרנות הנאמנות


מיטב דש
הקרנות המסורתיות (אקטיביות ופסיביות) פודות שבוע שני ברציפות, סכום של כ-95 מיליון ₪

הקרנות הכספיות רשמו פדיונות של 45 מיליון ₪

התעשייה האקטיבית המסורתית (ללא כספיות) גייסה השבוע סכום של כ-265 מיליון ₪.
התעשייה הפסיבית (קרנות מחקות + קרנות סל) רשמה פדיונות של כ-360 מיליון ₪, כאשר הקרנות המחקות גייסו כ-145 מיליון ₪ ואילו קרנות הסל רשמו פדיון של כ-505 מיליון ₪.
הקרנות הכספיות פודות השבוע סכום של כ-45 מיליון ₪.

התעשייה האקטיבית בחתך של מדיניות:
● קרנות מנוהלות אג"ח כללי: ממשיכות לשמור על ההובלה בראש טבלת הקרנות האקטיביות המגייסות גם השבוע, עם גיוס של כ-190 מיליון ₪.
● קרנות אג"ח מדינה: יורדות בקצב הגיוסים השבוע, עם גיוס הנאמד בכ-30 מיליון ₪.
● קרנות מנוהלות מנייתיות (כולל הגמישות): רושמות מהפך משבוע שעבר, ורושמות גיוסים הנאמדים בכ-35 מיליון ₪.
● קרנות אג"ח חברות: לאחר שפתחו את החודש בפדיון קטן, חוזרות לגייס מעט השבוע: כ-10 מיליון ₪.

שבוע המסחר נסגר במגמה חיובית בשוקי המניות ובעליות שערים באיגרות החוב הקונצרניות בישראל. בעולם: מדד S&P500 עלה בכ-1.65%, מדד הנאסד"ק רשם עלייה של כ-1.7%, ה-DAX הגרמני עלה ב-1.3%, והניקיי היפני רשם עלייה של כ-0.3%. מדדי ת"א 35 ות"א 125 רשמו תשואה חיובית של עד כ-1.4%. בשוק האג"ח הקונצרני המקומי, מדדי התל-בונד 20,40,60 רשמו עליות שערים של עד 0.1%. בשוק האג"ח הממשלתי המקומי, מדד ממשלתי כללי רשם עלייה של כ-0.35%.

במונחים של תעשיית קרנות הנאמנות כולה, דהיינו: קרנות מסורתיות אקטיביות, קרנות נאמנות פסיביות: מחקות וקרנות סל, וכן הקטגוריה של קרנות כספיות, השבוע נסגר בפדיונות של כ-140 מיליון ₪.
נתון זה משקף יציאה של כ-45 מיליון ₪ מן הקרנות הכספיות, ופדיונות בסך של כ- 95 מיליון ₪ לקרנות המסורתיות. סכום זה (של 95 מ' ₪) מבטא גיוס של כ-265 מ' ₪ בקרנות האקטיביות-המנוהלות ופדיונות של הקרנות הפסיביות בסכום של כ-360 מיליון ₪, תוך הבדל בין הקרנות המחקות שגייסו כ-145 מיליון ₪ לבין קרנות הסל שרשמו פדיון של כ-505 מיליון ₪.


ברמת התעשייה האקטיבית ובחתך של קטגוריות השקעה, קרנות אג"ח כללי, ממשיכות לשמור על ההובלה בראש טבלת הקרנות האקטיביות המגייסות גם השבוע, עם גיוס של כ-190 מיליון ₪. קרנות אג"ח מדינה יורדות בקצב הגיוסים, עם גיוס הנאמד בכ-30 מיליון ₪. קבוצת הקרנות המתמחות במניות בישראל ובחו"ל, כולל הקרנות הגמישות, רושמות מהפך משבוע שעבר, ורושמות גיוסים הנאמדים בכ-35 מיליון ₪. קבוצת הקרנות המתמחות באג"ח חברות, לאחר שפתחו את החודש בפדיון קטן, חוזרות לגייס השבוע סכום נמוך של כ-10 מיליון ₪. הקרנות האג"חיות השקליות נותרו שבוע שני ללא שינוי. לעומת זאת, קרנות אג"ח חו"ל רושמות פדיון קטן של כ-15 מיליון ₪.


ברמת התעשייה הפסיבית ובחתך של קטגוריות השקעה, הקרנות המתמחות במניות, שזו גם הקטגוריה הגדולה ביותר בתעשייה זו, סיימו את השבוע בפדיונות הנאמדים בסכום של כ-450 מיליון ₪. בתוך הקטגוריה הזו היה הבדל בין הקרנות שמתמחות במניות בישראל שגייסו כ-15 מיליון ₪ לבין הקרנות המתמחות במניות בחו"ל שרשמו פדיון של כ-465 מיליון ₪. בתוך הקטגוריה הזו, של קרנות מנייתיות, בחתך של מכשיר ההשקעה, היה פער בין הקרנות המחקות שגייסו כ-120 מיליון ₪, לבין קרנות הסל שרשמו פדיונות של כ-570 מיליון ₪.


ועוד ברמת התעשייה הפסיבית, קרנות אג"ח מדינה ממשיכות להציג גיוס חיובי גם השבוע, אך יורדות בקצב הגיוסים לסכום הנאמד בכ-15 מיליון ₪. קבוצת קרנות אג"ח כללי, שהיא מאוד קטנה בתעשייה הפאסיבית, (בתעשייה האקטיבית היא הקטגוריה הגדולה ביותר) רשמה גיוס של כ-15 מיליון ₪.


קרנות אג"ח חברות ממשיכות במומנטום החיובי מתחילת השנה גם בשבוע השני של החודש, ואף עולות בקצב הגיוסים לסכום של כ-55 מיליון ₪.
ולבסוף –הקרנות הכספיות מציגות השבוע פדיון של כ-45 מיליון ₪.

נכון ל-12.12.2019, יום חמישי, היקף נכסי תעשיית הקרנות עומד על 352.6 מיליארד ₪. נתון זה מתפלג באופן הבא:
תעשייה אקטיבית: 218 מיליארד ₪, מהם 185.4 מיליארד ₪ בקרנות מסורתיות, ו-32.6 מיליארד ₪ בקרנות כספיות.
תעשייה פסיבית: 134.6 מיליארד ₪, מהם 94.3 מיליארד ₪ בקרנות סל ו-40.3 מיליארד ₪ בקרנות מחקות.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il