התייחסות למט"ח לסקירת בורסה האירו יורד היום ב-0.8% מול השקל והדולר ב-0.5% מול השקל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > > ניתוחי שוק אנליסטים

התייחסות למט"ח לסקירת בורסה האירו יורד היום ב-0.8% מול השקל והדולר ב-0.5% מול השקל


פריקו
יוסי פריימן מנכ"ל פריקו: "בתחילת החודש ראינו עסקאות של חברות שעשו קניות גדולות נקודתיות על בסיס תמחור של שער של סוף חודש ולכן זה הצטבר והביא לטיפוס של הדולר לעבר 3.53 שקלים"

עכשיו יש היצעים משני מגזרים: חברות הייטק שצריכות לשלם שכר והן מוכרות מט"ח וגם לצורך כל התשלומים הפנסיונים. היצע הדולרים גדול כי הרבה שחקנים חיכו לראות אם הרמות של הדולר חוזרות לרמה של חודש שעבר (3.54-3.55 שקלים לדולר) וכשראו שזה לא מגיע הם מנסים בחוסר ברירה למכור דולרים כי הם צריכים לשלם משכורות אז הם מוכרים ומורידים את שער הדולר.


לגבי שער האירו זה ביטוי טכני של הצירוף של שקל-דולר ואירו-דולר. בעולם האירו נחלש מעט מול הדולר נוצר מצב שיש צירוף של חולשה של האירו מול השקל. האירו נחלש בגלל שמחכים לראות את תהליך המעבר של דראגי החוצה והשאלה איך השוק יעבוד בסביבה החדשה כשתשומת הלב העיקרית מופנית להסכם הסחר שבין סין לארה"ב. הציפייה היא שארה"ב תבטל חלק מהמכסים שהיא הטילה על סין.


הנחת העבודה של פריקו שללא אירועים חריגים בזירה המקומית כמו למשל חוסר ודאות פוליטי, טיפול בגירעון תקציבי שהולך ומעמיק, עננה ביטחונית שמרחפת - כל אלה פורשים "רשת הגנה" לדולר מפני ייסוף השקל כאשר הפחתת ריבית הדולר האחרונה צמצמה את הכדאיות להחזקת דולרים מול השקל וזה מחזק את השקל. בטווח הארוך לשקל פוטנציאל התחזקות, בטווח הבינוני על רקע אי-הוודאות המקומית פוטנציאל הייסוף של השקל מוגבל ובטווח הקצר מכירות מצד יצואנים ובראשן חברות הייטק עשוי להביא את השקל גם מתחת ל-3.550 שקלים".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il