רוני מזרחי, נשיא לשכת הקבלנים בתגובה על החלטת מינהל התכנון והמתווה שיחליף את התמ"א 38 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > > ניתוחי שוק אנליסטים

רוני מזרחי, נשיא לשכת הקבלנים בתגובה על החלטת מינהל התכנון והמתווה שיחליף את התמ"א 38


רוני מזרחי, נשיא לשכת הקבלנים החדשה
יותר סמכויות לראשי ערים ופחות זמן להיתרי בנייה
"התגובה להחלטת מנהל התכנון מהבוקר לאפשר יותר סמכויות לראשי ערים בתמ"א 38, זאת מחשש שיחליטו לא לקדם תמ"א 38 בעקבות ההחלטה לקצוב אותה בזמן, ממחישה את הטעות האסטרטגית הקשה שעשתה הממשלה כשהחליטה לפני שבועות אחדים גם לקצוב את זמן התמ"א לשלוש שנים בלבד, וגם לא להציע שום חלופה סבירה להתחדשות עירונית.

לדידי החלטה זו וזו שבאה בעקבותיה הבוקר הינן בבחינת טלאי על גבי טלאי(!) והמסקנה המתבקשת היחידה הינה כן להמשיך את התמ"א ואף להרחיב משמעותית את הזכויות זאת על מנת שהיא תהפוך להיות גם חלופה לפינוי בינוי וגם להגדיל משמעותית את זכויות היזמים בפריפריה ל-10 דירות חדשות על כל דירה שתתפנה, זאת על מנת שסוף סוף תהיה התחדשות עירונית בפריפריה ובד בבד ימוגנו רבבות בניינים כנגד רעידות אדמה. אני קורא לממשלה לרדת ממדיניות ה"טלאים" להפשיל שרוולים ולתת לנו הקבלנים סוף סוף לקדם מאות אלפי דירות באמצעות התחדשות עירונית בכל הארץ, אחרת נהיה כבר בשנים הקרובות עם שוקת שבורה, ללא היצע דיור, ללא מיגון בניינים ועם רמות מחירים בשמיים!".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il