המלצת "קנייה" לחברת הנדל"ן המניב הציבורית דורסל באפסייד של 29% על השוק - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > > ניתוחי שוק אנליסטים

המלצת "קנייה" לחברת הנדל"ן המניב הציבורית דורסל באפסייד של 29% על השוק


דורסל
בווליו בייס מעריכים כי הגדלת פעילות החברה על-ידי הרחבת הפורטפוליו יכולה לשפר ולהעלות את רווחיות החברה ולתרום עוד לעליית ערך נוספת בעתיד תוך שמירה על מצבת הניהול הקיימת בחברה וניהול של עלות חוב נמוכה של החברה והנגישות שלה לשוק ההון

בית ההשקעות ווליו בייס (ValueBase) החלו לסקר את חברת הנדל"ן המניב דורסל, שבשליטת סינאל מלל פייוויי הבורסאית (73.46%), ומעניקים לה המלצת קנייה במחיר יעד של כ-16.5 שקל למניה- גבוה ב- 29% משוויה בבורסה בבוקר.


בווליו בייס מעריכים כי הגדלת פעילות החברה על-ידי הרחבת הפורטפוליו יכולה לשפר ולהעלות את רווחיות החברה ולתרום עוד לעליית ערך נוספת בעתיד תוך שמירה על מצבת הניהול הקיימת בחברה וניהול של עלות חוב נמוכה של החברה והנגישות שלה לשוק ההון.


עוד מציינים בווליו בייס, כי המבנה הפיננסי של החברה יעיל, ההון העצמי של החברה מהווה כ- 41% מסך המאזן. החוב של החברה מדורג ע"י מעלות כ (A-), לחברה נגישות גבוהה לשוק ההון, מה שיקל עליה לממן עסקאות עתידיות שישמשו אותה לצמיחה והגדלת הפעילות.


אנליסט ווליו בייס, שי ליפמן, מעריך כי ההשקעה בחברת דורסל בע"מ, הנסחרת בבורסה בתל-אביב לפי ההון העצמי שלה בלבד, תספק תשואה עודפת על השוק ברמת סיכון נמוכה בשל אופי נכסי החברה, השוכרים והשמרנות לפיה היא מתנהלת. בבעלות החברה 10 נכסים מניבים בפריסה ארצית המשמשים את תעשיית ההיי-טק, לוגיסטיקה, אחסנה ואת התעשייה המסורתית, בשטח להשכרה הכולל כ-100 אלפי מ"ר ובשיעור תפוסה של כ-99%.


חברת הנדל"ן המניב דורסל, שבשליטת סינאל מלל פייוויי הבורסאית, פועלת לאיתור ורכישת נכסים מניבים, וכן יזום ופיתוח פרויקטים בתחום הנדל"ן המניב. לחברה נכסים באשדוד, חיפה, יבנה, טירת הכרמל, פתח תקווה, רעננה, ו בפארק המדע יוקנעם.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il