בניין נוסף של פרי נדל״ן קיבל אישור אכלוס (טופס 4) - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אורביט קבלה הזמנה ראשונה מלוקהיד מרטין בסך של כ-6 מיליון דולר בהמשך להסכם המסגרת שנחתם עמה באוגוסט 2020

מערכת טלנירי | 11/10, 10:09
הסכם מסגרת זה הינו בהיקף צפוי של כ-46 מיליון דולר לפיתוח וייצור הדור הבא של מערכות ניהול קשר ושמע תלת-מימד למטוסי F-16

ביולייט מדווחת על הסכם השקעה והסכם ייצור בחברה הבת דיאגנוסטיר

מערכת טלנירי | 18/10, 09:50
דיאגנוסטיר מגייסת כ- 4 מליון דולר לפי שווי של מעל 18 מליון דולר דיאגנוסטיר ואלכם מדיקל חתמו גם על הסכם ייצור מסחרי, על פיו אלכם מדיקל מתחייבת לייצור מסחרי כלל עולמיבניין נוסף של פרי נדל״ן קיבל אישור אכלוס (טופס 4)


בניין פרי נדלן דובנבוים 8 רחובות
החברה קיבלה אישור לאכלס את פרויקט דובנבוים 8 ברחובות – המצטרף לפרויקטים נוספים של החברה בעיר שאוכלסו באחרונה
חברת פרי נדל״ן, מחברות הנדל״ן הבולטות בשפלה, קיבלה אישור לאיכלוס (טופס 4) פרויקט נוסף שלה בעיר. החברה קיבלה טופס 4 לפרויקט דובנבוים 8, פרויקט דובנבוים הוא בניין בוטיק מרשים במיקום מרכזי המשקיף לעיר.

את אישור האכלוס קיבלה החברה לאחר ביצוע ״סיור טופס 4״ שביצעה פרי נדל״ן עם ראש עיריית רחובות, רחמים מלול.

אכלוס הפרויקט הינו חלק ממבצע אכלוס של כ-200 דירות של פרי נדל״ן בעיר רחובות אשר צפוי להיות מושלם בשבועות הקרובים, ומבסס את מעמדה כאחת מחברות הנדל״ן הבולטות בשפלה. החברה כבר השלימה בהצלחה את מסירת הדירות בפרויקט ׳דוד מזרחי׳ ופרויקט ווילקומיץ׳. כמו כן מסרה החברה פרויקט ברח׳ גורודסקי, ובקרוב צפויים להתקבל טופסי אכלוס גם לפרויקטים ברח׳ הפלמ״ח ובפרויקט פקאן.
בחודש אוקטובר הקרוב צפויה החברה למסור פרויקט נוסף של 120 דירות שבנתה ביזמות בעיר עפולה, כך בסה״כ תשלים פרי נדל״ן אחרי החגים אכלוס של 320 דירות.

לדברי ליאור ברדוגו, מנכ״ל פרי נדל״ן, ״אכלוס פרויקט דובנבוים הוא אבן דרך נוספת של פרי נדל״ן בביסוס מעמדה כחברת בניה מהמובילות ברחובות. אנו גאים להיות חלק מאבני הבניין של העיר. מלבד העברת משרדי החברה לרחובות, אנו בשלבים מתקדמים של תכנון פרויקט הדגל שלנו בעיר, ונמשיך להשקיע בה גם בשנים הקרובות״.

פרי נדל״ן נמצאת בשלבי שיווק אחרונים של פרויקט הדגל שלה ברחובות – פרי פלייס, לבניית 750 יח״ד להשכרה לסטודנטים, בשילוב עם פרויקטי מסחר ומלונאות.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il