שכיר נוסף בבנק חשוד להעלמת הכנסות של מאות אלפי ₪ בגין השכרת דירות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהשכיר נוסף בבנק חשוד להעלמת הכנסות של מאות אלפי ₪ בגין השכרת דירות


רשות המיסים
לפני כשלושה שבועות נעצר שותפו - עובד בכיר בבנק בחשד דומה
אברהם עמר מירושלים, שכיר בבנק מזרחי טפחות, החשוד בהעלמת הכנסות משכר דירה בסך של כ-680,000 ₪ שוחרר בערבות בבית משפט השלום בירושלים. כב' השופט אילן סלע סמך ידו על הסכמת הצדדים והורה ב-28.5.17 על איסור פרסום למשך 7 ימים.

מבקשת משרד חקירות מס הכנסה ירושלים והדרום עולה כי מחקירתו של אברהם מעלומי, שנחקר בחודש מאי בחשד להעלמת הכנסות משכירות עלה חשד כי עמר ביחד עם מעלומי רכשו בנין בן שש דירות, אותן הם משכירים משנת 2012 ללא דיווח על הכנסתם משכירות. בנוסף על הדירות בבניין המשותף, לעמר יש שתי דירות נוספות בירושלים וכן דירה בבעלות רעייתו, כולן לא דווחו כנדרש לרשות המסים.

עמר נחקר והודה כי הוא משכיר את הדירות האמורות מבלי לדווח על ההכנסותיו משכירות, אותן אמור היה לכלול בדוחות שהגיש למס הכנסה. ב-28.5.17 הובא עמר מפני בימ"ש השלום בירושלים ונקבעו תנאי השחרור בערובה שלו, בכלל זה ערבויות כספיות, עיכוב יציאה מהארץ ואיסור פרסום למשך 7 ימים.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il