אקסלרטור AtoBe בעזריאלי מכללה להנדסה פותח שנה חדשה באירוע Entrepreneur's Business club - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

אקסלרטור AtoBe בעזריאלי מכללה להנדסה פותח שנה חדשה באירוע Entrepreneur's Business club


מכללת עזריאלי
אתמול, רביעי, 30.11.16, התקיים אירוע פתיחת שנה חגיגי של מועדון היזמות Entrepreneur's Business club של האקסלרטור AtoBe בעזריאלי מכללה להנדסה

אקסלרטור AtoBe בעזריאלי מכללה להנדסה פותח שנה חדשה באירוע Entrepreneur's Business club

אתמול, רביעי, 30.11.16, התקיים אירוע פתיחת שנה חגיגי של מועדון היזמות Entrepreneur's Business club של האקסלרטור AtoBe בעזריאלי מכללה להנדסה.
האירוע, בו השתתפו כ- 120 איש, עסק בצעדים ראשונים (וטעויות) של יזם מתחיל באמצעות שתי הרצאות בנושא: הראשונה של מר נמרוד קרמר, שותף מייסד, VP Product מחברת TEM ובוגר המחזור הראשון של האקסלרטור. במהלך ההרצאה חלק נמרוד את סיפורו האישי וחשף על הבמה מגעים מתקדמים ביותר עם תאגיד יפני ענק על שיתוף פעולה שהיקפו מיליוני דולרים. ההרצאה השנייה של מר יוסי מולדובסקי, יו"ר ושותף מייסד של חברת Plus Ventures עסקה בצעדים להשגת השקעה ראשונה כיזם.
בנוסף, הוצגו באירוע תשעת חברות ההזנק החדשות הלוקחות חלק במחזור השלישי של האקסלרטור אשר נפתח בימים אלה וצפוי להמשך כחצי שנה.

מיכאל מזרחי, מנהל תחום חדשנות ויזמות במכללה: "ההצלחות הפנומנליות של הסטארטפיסטים בוגרי AtoBe במחזור הראשון והשני ובכללם הגיוסים המרשימים, והרעיונות האיכותיים, המתקדמים והמעניינים שנבחרו למחזור השלישי להאצה, מותירים אותנו מלאי ציפייה לגבי המחזור החדש. אני בטוח שלפנינו עתיד עמוס בהצלחות מרגשות נוספות."

רוזה אזהרי, נשיאת עזריאלי מכללה להנדסה: "אנו נרגשים מאוד לפתוח את השנה במועדון היזמות AtoBe המאפשר לסטודנטים, לבוגרים ולמתעניינים בתחום היזמות להיחשף לתכנים מרתקים ולקדם בכך את הסביבה היזמית הירושלמית. כמכללה להנדסה בירושלים אנו רואים חשיבות רבה ביצירת סביבה תומכת ליזמים תוך שימוש בידע חדשני, בתשתיות ובנסיון הקיימים במכללה."טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il