מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa2.il לישראכרט - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > > המלצות אנליסטים

מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa2.il לישראכרט


מידרוג
אופק הדירוג יציב

שיקולים עיקריים לדירוג


דירוג החברה נתמך בפרופיל עסקי בולט לטובה, פרופיל סיכון הולם ופרופיל פיננסי המושפע לחיוב מחד מאיכות נכסים ופרופיל נזילות טובים, אך מנגד מכרית רווחיות נמוכה לדירוג.


הפרופיל העסקי משתקף בהיותה החברה המובילה בתחום התשלומים עם נתחי שוק משמעותיים בענף כרטיסי האשראי לאורך זמן. הפרופיל העסקי של החברה הושפע לחיוב כתוצאה מרכישת מלוא הון המניות של פרימיום אקספרס בע"מ ("פרימיום אקספרס" -לשעבר "פועלים אקספרס"), עם גידול בנתחי השוק בתחום הסליקה וכרטיסי האשראי, כפי שיורחב להלן, וכן הוא נתמך במרכיב גבוה של עמלות תפעוליות ובסיס לקוחות משמעותי ומפוזר, התומכים ביציבות ההכנסות.


פרופיל הסיכון של החברה נתמך במדיניות ניהול סיכונים וממשל תאגידי הולמים ובריכוזיות אשראי נמוכה ביחס לכרית הספיגה ההונית. לחברה פרופיל נזילות טוב, הנשען על מסגרות חתומות ופנויות בהיקף מהותי. תיק האשראי של החברה מאופיין ברמת סיכון טובה לדירוג הנתמכת בפיזור לווים רחב ומדדי סיכון טובים. מנגד, רווחיות החברה נמוכה ביחס לדירוג, מוגבלת נוכח יעילות תפעולית נמוכה יחסית כאשר הסביבה העסקית המאתגרת תמשיך להערכתנו להעיב על פוטנציאל ייצור הרווחים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il