מקסים בהמלצת קנייה לפלוריסטם: מחיר יעד של 8 דולר - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אורביט קבלה הזמנה ראשונה מלוקהיד מרטין בסך של כ-6 מיליון דולר בהמשך להסכם המסגרת שנחתם עמה באוגוסט 2020

מערכת טלנירי | 11/10, 10:09
הסכם מסגרת זה הינו בהיקף צפוי של כ-46 מיליון דולר לפיתוח וייצור הדור הבא של מערכות ניהול קשר ושמע תלת-מימד למטוסי F-16

ביולייט מדווחת על הסכם השקעה והסכם ייצור בחברה הבת דיאגנוסטיר

מערכת טלנירי | 18/10, 09:50
דיאגנוסטיר מגייסת כ- 4 מליון דולר לפי שווי של מעל 18 מליון דולר דיאגנוסטיר ואלכם מדיקל חתמו גם על הסכם ייצור מסחרי, על פיו אלכם מדיקל מתחייבת לייצור מסחרי כלל עולמי


> > > המלצות אנליסטים

מקסים בהמלצת קנייה לפלוריסטם: מחיר יעד של 8 דולר


פלוריסטם
לדברי מחבר הסקירה, ד"ר ג'ייסון מקארת'י, פלוריסטם הינה חברת ריפוי תאי שנמצאת בשלב קליני פיבוטאלי ועומדת לפני חשיפה של דאטה קלינית ממספר ניסויים ונסחרת כיום מתחת למחיר השוק
קבוצת "מקסים" הוציאה אמש סקירה חיובית והמלצת קנייה על חברת הביו-רפואה הישראלית פלוריסטם, עם מחיר יעד למנייה של 8 דולר, לעומת 3.38 דולר, המחיר בו נסחרה המנייה נכון ל-12 בנובמבר 2019.

לדברי מחבר הסקירה, ד"ר ג'ייסון מקארת'י, פלוריסטם הינה חברת ריפוי תאי שנמצאת בשלב קליני פיבוטאלי ועומדת לפני חשיפה של דאטה קלינית ממספר ניסויים ונסחרת כיום מתחת למחיר השוק.

הסקירה החדשה יצאה בעקבות מכתב המנכ"ל, יקי ינאי, שיצא אתמול למשקיעי החברה, ובו הוא פירט את ההתפתחויות הקליניות הצפויות.
לדברי ינאי, פלוריסטם עומדת בפני מספר אירועים מציפי ערך:

"פלוריסטם יוצרת מומנטום לקראת המעבר לשלב המסחרי ויצירת הכנסות.אנו עומדים בפתחה של תקופה מעניינת וממשיכים לפתח את התוכנית הקלינית שלנו, עם התקדמויות משמעותיות בתוכנית ההמטולוגית עם תאי ה- PLX-R18והטיפול ב-CLI ופגיעות שרירים עם המוצר PLX-PAD. הטיפול שלנו בתסמונת קרינה חריפה מתקדם לקראת ניסוי חשוב בעל פוטנציאל להוכיח שהמוצר התאי שלנו עולה על הטיפול הסטנדרטי הקיים היום ואנו מכוונים להשגת חוזי רכש ממשלתיים".

ינאי הוסיף עוד, כי החברה הגישה בקשה לרשות למחקר ופיתוח ביו-רפואי מתקדם (BARDA) בארה"ב לניסוי אסטרטגי שצפוי להוכיח את עליונות הטיפול של פלוריסטם במחלות קרינה על פני הטיפולים הקיימים. מובילי דעה בתחום מסכימים כי למרות שישנם כיום כמה טיפולים שאושרו על ידי ה-FDA לטיפול במחלת הקרינה, עדיין ישנם פערים בין הרצוי למצוי והמענה הרפואי אינו מספק. אנו מאמינים שהפתרון שלנו יכול לספק לממשלת ארה"ב מענה למקרים של פגיעות קרינה, שהינו אפקטיבי, וקל לשינוע, אפסון ושימוש גם לפני וגם אחרי חשיפה לקרינה, הן בקרב אוכלוסייה אזרחית והן בקרב כוחות הביטחון".

"בתוך כך אנו נערכים להגשת בקשה לאישור שיווק מותנה באירופה עבור הטיפול שלנו בטרשת עורקים חמורה בגפיים (CLI). במידה ונתוני ביניים מהניסוי הקליני שלב 3 שצפויים להתקבל במחצית הראשונה של שנת 2020, יצביעו על יעילות טובה. בהתחשב במידע שנאסף עד כה ולאור יכולתנו לייצר כמות מסחרית והדירה של טיפול תאי, אנו מאמינים שפלוריסטם יכולה לרפא ולשפר את חייהם של מיליוני חולים ברחבי העולם ולייצר מודל חדש של רפואה משקמת", הוא סיכם.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il