מידרוג מותירה על כנה את הערכת האיתנות הפיננסית של בנק מזרחי טפחות aa2 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > > המלצות אנליסטים

מידרוג מותירה על כנה את הערכת האיתנות הפיננסית של בנק מזרחי טפחות aa2


מידרוג
באופק דירוג יציב

מידרוג מותירה את הערכת האיתנות הפיננסית הפנימית (BCA) של בנק מזרחי טפחות בע"מ ("הבנק") על כנה - aa2.il. כיוון ההתפתחות של הערכת האיתנות הפיננסית הפנימית נותר יציב.


דירוג הפיקדונות לזמן ארוך והחוב הבכיר של הבנק נותרו Aaa.il באופק יציב, והם ממשיכים לגלם הנחת תמיכה חיצונית גבוהה מצד המדינה, של 2 רמות דירוג (נוטשים) ביחס להערכת האיתנות הפיננסית הפנימית.


דירוגי החובות הנחותים וההיברידיים נותרו על כנם כדלקמן: Aa1.il באופק יציב לכתבי ההתחייבות הנדחים (הון משני תחתון) ו- Aa2.il(hyb) באופק יציב לשטרי הון הנדחים (הון משני עליון). דירוגים אלה מגלמים את הנחיתות המבנית של חובות אלו ביחס לחוב הבכיר של הבנק, את מדרג הבכירות בין החובות הנחותים עצמם וכן את השפעת מנגנוני ספיגת ההפסדים. כמו כן, דירוג חובות נחותים אלה מגלם אף הוא הנחה לתמיכת המדינה.


דירוג כתבי ההתחייבות הנדחים עם מנגנון חוזי לספיגת הפסדים (CoCo) על ידי מחיקה או מחיקה חלקית (מסווגים כהון רובד 2) נותרו Aa3.il(hyb) באופק יציב. דירוג זה נמוך בנוטש אחד ביחס להערכת ה- BCA ובשלושה נוטשים ביחס לחוב הבכיר ומגלם את תנאי המכשיר ובהם הנחיתות החוזית ומנגנוני ספיגת ההפסדים של מכשיר זה וללא הנחת תמיכה חיצונית.
כמו כן, מידרוג מותירה על כנו דירוג P-1.il לפיקדונות לזמן קצר.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il