הצלחה במכרז המוסדי שנערך להנפקת אג"ח באמצעות הרחבת סדרה ב' של מניבים קרן הריט החדשה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסההצלחה במכרז המוסדי שנערך להנפקת אג"ח באמצעות הרחבת סדרה ב' של מניבים קרן הריט החדשה


קיבלה התחייבות מוקדמת לרכישת אג"ח בסך של כ- 86 מיליון ש"ח, בריבית צמודה של כ- 1.9%, בשלב המוסדי במכרז המקדים נרשמו ביקושים של כ- 123 מיליון ש"ח.

מניבים, קרן הריט החדשה, השלימה אמש בהצלחה מכרז מוסדי להנפקת אג"ח באמצעות הרחבת סדרה ב'. במכרז המוסדי נרשמו ביקושים של כ- 123 מיליון ש"ח, והחברה החליטה לקבל הזמנות בסך של כ- 86 מיליוני ש"ח. אגרות החוב סדרה ב' הינן צמודות למדד המחירים לצרכן בעלות מח"מ של כ- 5.85 שנים. בעקבות ביקושי היתר, נקבע במכרז מחיר סגירה של 1.05 ש"ח, המשקף ריבית אפקטיבית שנתית של כ- 1.9%.

במכרז הציבורי, שיתקיים בשבוע הבא, עפ"י דוח הצעת מדף, תתכן אפשרות להגדלת היקף הגיוס.
מהנהלת החברה נמסר: "אנו מודים למשקיעים על הבעת האמון המשמעותית בקרן, וביחוד בתקופה מאתגרת זו. האיתנות הפיננסית של הקרן, הנובעת בין היתר מפורטפוליו הנכסים של מניבים, המבוסס בעיקר על לוגיסטיקה, תעשיה ומשרדים, מאפשרת לנו לעמוד בהתחייבויות, ובמקביל להמשיך לפעול להגדלת נכסי הקרן הקיימים, שלאחר הרכישות האחרונות, ועם השלמת רכישת מגדל מניבים-מיטב ברבעון הקרוב, יעמדו על כ-200,000 מ"ר, בשווי כולל של כ-1.7 מיליארד ש"ח".

את ההנפקה ליוו אייפקס חיתום. הליווי המשפטי בוצע ע"י עורך הדין חיים נובוגרודר ממשרד גולדפרב זליגמן.

קרן מניבים:
מניבים קרן הריט החדשה בע"מ הינה חברה להשקעה בנכסים מניבים (REIT) בישראל. החברה מנוהלת במתכונת המקובלת בקרנות ריט מבחינת הפעילות, השקיפות, היחסים הפיננסים, חלוקות דיבידנד, דמי הניהול והמחויבות כלפי המשקיעים בחברה. קבוצת הניהול של מניבים הינה מקצועית ואיכותית, בעלת מוניטין וניסיון בתחום הנדל"ן המניב לאורך שנים.


הקרן מקדמת השקעות בפרופיל סיכון נמוך יחסית. המשקיעים הבולטים בקרן הינם גופים מוסדיים מובילים: בנק הפועלים (פועלים שוקי הון), מיטב דש, קרן הפנסיה גלעד, הראל, כלל ביטוח, אנליסט בית השקעות, מנורה חברה לביטוח, פסגות קופות גמל, בנק איגוד וקרן קוליברי. אסטרטגיית ההשקעה של מניבים מבוססת על הניסיון, היכולת והמקצועיות של יזמיה וקבוצת הניהול, שהוקמה על ידם, ביצירה וניהול של פורטפוליו חדש ומגוון של נכסים מניבים, באיתור נכסים איכותיים בעלי פוטנציאל השבחה. מניית הקרן נסחרת במדד SME 60 ומדד הנדל"ן.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il