נובה הישראלית קיבלה עוד 3 המלצות קניה עם העלאת מחיר היעד - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהנובה הישראלית קיבלה עוד 3 המלצות קניה עם העלאת מחיר היעד


קרדיט: יח"צ
נובה קיבלה המלצות קניה מסטיפל, בנצ'מארק ונידהאם במחירי יעד של 48 דולר, 50 דולר ו-50 דולר, בהתאמה.
אחרי שקיבלה לאחרונה המלצת קניה מלייקסטריט עם העלאת מחיר היעד ל-48 דולר למניה, קיבלה כעת מניית נובה (ת"א: נובה; נאסד"ק: NVMI) עוד שלוש המלצות קניה עם העלאות מחירי יעד גם מסטיפל, נידהאם ובנצ'מארק. זאת, לאחר שביום חמישי האחרון דיווחה יצרנית ציוד המטרולוגיה הישראלית על תוצאות הרבעון הראשון 2020 ועקפה את כל התחזיות. "המודל התפעולי שלנו מאפשר לנו להסתגל במהירות לתנאי אי-ודאות בשוק. נקטנו באמצעים הנדרשים על מנת להבטיח את ההמשכיות העסקית לאורך השנה", אמר איתן אופנהיים, נשיא ומנכ"ל החברה.

האנליסטים בנידהאם העניקו למניית נובה מחיר יעד של 50 דולר למניה, וציינו כי "נובה דיווחה על תוצאות חזקות לרבעון הראשון של 2020 וסיפקה תחזית חזקה, הכנסות של 58 דולר-66 דולר לרבעון השני של 2020 – מעבר לציפיות. גולת הכותרת של שיחת הועידה היתה אימוץ פלטפורמת NovaPRISM, חומרה ותוכנה, על ידי לקוח Logic מוביל, בתחום בו לנובה לא היתה נוכחות. זכיה משמעותית זו תגדיל את נתח השוק של נובה. אנו מעלים את מחיר היעד ל-50 דולר למניה, המבוסס על מכפיל 20 לרווח למניה ב-2021, בתוספת קופת המזומנים."

האנליסטים בבנצ'מארק העניקו למניית נובה מחיר יעד של 50 דולר למניה, וציינו כי "נובה דיווחה על תוצאות טובות מהתחזיות ונתנה תחזית עם שיא בצבר הזמנות, כולל יצרן שבבים מוביל מתחום ה-Logic. אנו רואים כי מספר גורמים יובילו לצמיחה של 23% בשורה התחתונה ויובילו לרווח למניה non-GAAP של 2.49 דולר ב-2021. אנו מעלים את מחיר היעד ל-50 דולר למניה, על בסיס מכפיל 17 לרווח למניה החזוי ב-2020, בתוספת לקופת המזומנים."

האנליסטים בסטיפל העניקו למניית נובה מחיר יעד של 48 דולר למניה, וציינו כי "אנו מעודדים מהצמיחה ארוכת הטווח של נובה. על אף אתגרי התפרצות מגפת הקורונה החברה מנווטת את דרכה, עם ביצועים חזקים. החברה ממשיכה בהרחבת החשיפה לשוק והזדמנויות נוספות. המודל העסקי ממשיך למנף את הרווחיות וההכנסות, תוך תרומה לשורה התחתונה. אנו מעלים את מחיר היעד ל-48 דולר למניה, המבוסס על מכפיל של 15 לרווח למניה של 2.25 דולר ב-2021, בתוספת קופת המזומנים."טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il