טוגדר עולה 5% בת"א - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהטוגדר עולה 5% בת"א


טוגדר
קיבלה תקן בינלאומי שיאפשר את מכירת מוצרי הקנאביס שלה לאירופה

טוגדר קיבלה הסמכת GACP עבור החווה בישראל: מאפשרת העברת תוצרת למפעל מוסמך EU-GMP וממנו למכירה באירופה


קבלת האישור לעמידה בנהלי GACP הינו אירוע מכונן ומאד משמעותי מבחינת החברה, לאור העובדה שמעתה, התוצרת של החווה בישראל קיבלה את התקן הנדרש להימכר למפיצים מאושרים של קנאביס רפואי באירופה ובעיקר בגרמניה. טוגדר עברה לאחרונה להפעלה מסחרית של החווה בישראל, לאחר שקיבלה אישור IMC-GAP

טוגדר (ת"א: טגדר), המתמחה בגידול וייצור מוצרי קנאביס רפואי, מתכבדת להודיע כי החווה של החברה בישראל קיבלה תעודה רשמית מגוף הסמכה בינלאומי, המאשרת כי החווה של החברה בישראל עברה את כל המבדקים וההסמכות הנדרשים לפי נהלי ה- GACP.

למיטב ידיעת החברה, על מנת שמוצרים שייוצרו מתפרחות קנאביס רפואי שמגדלת החברה בחווה בישראל יוכלו להימכר למדינות באירופה, התוצרת חייבת להיות מגודלת לפי נהלי GACP והייצור של המוצרים מבוססי התוצרת חייב להיות מבוצע במפעל מוסמך EU-GMP. במילים אחרות, קבלת אישור נהלי GACP לחווה בישראל הינה גושפנקא רשמית של גוף התעדה בינלאומי המאשרת כי התוצרת של החווה בישראל מגודלת בהתאם לסטנדרטים והכללים המאושרים והמוכרים באירופה, לרבות בגרמניה.

טוגדר עברה לאחרונה להפעלה מסחרית של החווה בישראל, לאחר שקיבלה אישור IMC-GAP. המתקן באשקלון הוא בהיקף של 20 דונם, אחד הגדולים בישראל, ומאפשר לחברה גידול תוצרת קנאביס רפואי בהיקפים גדולים. מוצרי הקנאביס הרפואי של טוגדר יהיו זמינים בבתי המרקחת ולמטופלי קנאביס רפואי בישראל, אשר סובלים בחודשים האחרונים ממחסור חמור במוצרים. בכוונת החברה להביא את החווה באשקלון לכושר ייצור גבוה ולחתום על הסכמים מסחרים נוספים.

בנוסף, לחברה מתקן גידול פעיל בהיקף של כ-30 דונם באוגנדה שקיבל הסמכת GACP והחל בקציר של מחזור גידול נוסף. למתקן תקן GACP מטעם ארגון הבריאות העולמית לגידול חקלאי לשימוש רפואי על (WHO guidelines on good agricultural and collection practices (GACP) for medicinal plants), שהוא תקן שעמידה בו היא בהתאם לסטנדרטים והכללים המאושרים והמוכרים באירופה.

לצד פעילות הפארמה, טוגדר פעילה גם בתחום הקוסמטיקה מבוססת CBD יחד עם חברת פרמייר ים-המלח. בכוונת החברות, באמצעות חברת ייצור הולנדית בעל אישורים מתאימים, לייצר אלפי יחידות של שלושת המוצרים המאושרים וכי אלו יופצו למכירה בנקודות הפצה במדינות אשר בהן מכירת המוצרים הינה בהתאם לדין.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il