מיט-טק, הנמצאת בהליך מיזוג עם חב' אופקטרא הציבורית, מדווחת על התקדמות בפעילותה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהמיט-טק, הנמצאת בהליך מיזוג עם חב' אופקטרא הציבורית, מדווחת על התקדמות בפעילותה


שרון פימה_מנכל מיט-טק
מיט-טק השלימה את הקמתה של מעבדה לפיתוח דיו מבוסס תאי גזע למטרת הדפסת בשר מתורבת

מיט-טק הנמצאת בהליך למיזוג עם חברת אופקטרא הציבורית, מדווחת על השלמת הקמתה של מעבדה מתקדמת, בה תפתח מיט-טק תהליכים לפיתוח דיו מבוסס על תאי גזע, אשר צפוי לאפשר הדפסת בשר מתורבת למאכל. השלמת הקמת המעבדה, אשר תוכננה להסתיים בחודש הבא, צפויה לאפשר למיט-טק להתחיל בתהליך פיתוח הדיו בלוחות זמנים מוקדמים מהמתוכנן.


כמו כן, מיט-טק השלימה לאחרונה רכישת ציוד מעבדה מתקדם לגידול תאי גזע ופיתוח תהליכי הנדסת רקמות. ציוד זה, ביחד עם השלמת בניית המעבדה המתקדמת, יאפשרו למיט-טק לקצר את זמני הפיתוח עבור הדְּיוֹאוֹת השונות הנדרשות להדפסת בשר למאכל המבוסס על תאי בשר מן החי בהתאם לתוכנית העבודה של מיט-טק.


כמו כן, מיט-טק הגישה לאחרונה בקשת פטנט בקשר לאופן הפקת תאי גזע בשלב העוברי ומתכוונת להמשיך בפיתוח תהליכים אלו במעבדה החדשה שהוקמה.

אודות מיט-טק:
מיט-טק מפתחת תהליך טכנולוגי מתקדם וייחודי לייצור תעשייתי של בשר ללא הרג בעלי חיים תוך שימוש בטכנולוגית הדפסת תאי גזע במדפסת תלת ממד. במסגרת תהליכי המחקר והפיתוח של מיט-טק, מפתחת מיט-טק הליך הדפסת רקמות מתאי גזע של בקר, אשר יודפסו במדפסת תלת מימד של מיט-טק לכדי בשר מתורבת למאכל במטרה לאפשר לתעשיית הבשר לייצר בשר ללא צורך בהרג בעלי חיים וללא צורך בזיהום סביבתי שנגרם מגידול בקר למאכל. מיט-טק הגישה כמה בקשות לרישום פטנט בתחום פעילותה ונמצאת בשלב של בניית מדפסת תלת ממד כאב טיפוס וסיום מיפוי תהליכי העבודה והפיתוח עבור הטכנולוגיה.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il