אסטרטגיית השקעות – בנקאות פרטית – רבעון רביעי 2019 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהאסטרטגיית השקעות – בנקאות פרטית – רבעון רביעי 2019


לומברד אודייה
אסטרטגיית השקעות של הבנק השוויצרי לומברד אודייה לרבעון 4
· ללא דה-אסקלציה מהותית בסכסוך בין ארה"ב לסין, שכוללת הורדה משמעותית במכסים הקיימים, אין לצפות להתחדשות בתפוקה ובמסחר הגלובליים.

· צריכה יציבה תמכה בצמיחת ארה"ב בחודשים האחרונים – למרות שהתמונה נהיית יותר מורכבת עם ההאטה בגידול מספר המשרות, ומגזרים כגון ייצור והשקעות מראים סימני דאגה.

· באירופה, הבנק המרכזי (ECB) נוקט בפעולה נרחבת על מנת להתמודד עם ההאטה המתמשכת – ואפילו המתרחבת, אולם עוצמת ההשפעה של צעדים אלו מוטלת בספק.

· קובעי המדיניות ביפן, שרק עכשיו יישמו את ההעלאה המיוחלת של המע"מ, יתמקדו כעת בטיפול בהאטה הכלכלית בטווח הקרוב.

· אי ודאות במסחר מראה את אותותיו על כלכלות מתפתחות, אולם אינדיקטורים כלכליים משופרים והקלה מונטרית נרחבת מסייעת בידם לנווט במים הגלובליים הקשוחים.

· ברבעון הרביעי אנו עשויים לראות המשך הדינמיקות האחרונות בשוק, כאשר הצפי לגבי המסחר העולמי יגדיר את תיאבון המשקיעים למניות. הבנק שומר על המלצתו על הקצאת נכסים דפנסיבית, מתן משקל חסר למניות ומשקל יתר לזהב ולין היפני – תוך העדפה ברורה של אסטרטגיות מסחר בתשואה

· למרות שהדולר האמריקאי ישמור על מעמדו כחוף מבטחים, אנחנו ממשיכים לצפות להיחלשותו האיטית בטווח הבינוני – חוסר ההתאמה לאינדיקטורים הכלכליים נמתח וקיצוץ נוסף בשיעורי הריבית כפי הנראה ישפיע על הדולרטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il